Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

slm canm benimde adetlerim son üç aydır ileri atıyor 3er gün benimde bi iki güne adet olmam gerek ama hiç adet olmak istemiyorum senin belirtilerinde de bende de var is allah tutar bu ay goguslerim çok büyümüş yeşil yeşil damarlar çıkmış is allah hamileyimdir allah tüm isteyenlere nasip etsin

Canim inşallah hamilesindir. Yumurta takibi yaptin mi, ne zaman yumurtladin bilion mu

bendede bazen beyaz tortulu bazende beyaz sulu akıntı oluyor, ovul testiyle takip yapıp günü tespit edip deneme olmuştu, yumurtlamadan beri akıntım hep devam etti, bat a 2-3 gün var beklemedeyim.. gerçi akıntı dışında başka hiç bişi yok, olursa sürpriz olur yani :)

Hmm hiç test falan yaptin mi :)
Canim yazmıştım zaten önceki mesajlarda test yaptım evde yaptıklarım hep pozitif çıktı kan testi yaptırdım 3.10 çıktı sonuç 2 gün sonra tekrar yaptırdım 1.89 olmus gebelik yok demek oluyor. İşte hastalancam büyük ihtimalle. tabi umutla bir mucize olmasını bekliyorum o da ayrı

kizlar merhaba bende de kasikta batma batar tarzi agri var sanki her an regl olucakmisim gibi 15 gundur araliklarla iliski oldu yumurtlma doneminde reglime 1 hafta var dun dr gittim test yapti gebe olabikirsin ama cok yeniyse testte gorunmez gecikmeyi bekliyelim dedi insallah allah isteyen herkese nasip etsin :)

Gayet güzel belirtiler :) ben yumurtlamadan 11 gun sonra yaptim testi. Ama tabi hassas test. Yaparsan test bizlerede haber ver :)

Ayy canim pardon o kadar cok kisiyi takip ediyorum ki unutuyorum böyle kusura bakma.
Sağlık olsun canim, tutunamamus demek, cok oluyomuş duymuştum,hic dert etme bence , bidahakine olur

Gayet güzel belirtiler :) ben yumurtlamadan 11 gun sonra yaptim testi. Ama tabi hassas test. Yaparsan test bizlerede haber ver :)
günaydın.. dün gece tam 12 gün doldu, bu sabah normal test ile yaptım negatif.. bu pazar yada en geç pazartesi regl günüm , ama olsa çıkardı bence..

Canim inşallah hamilesindir. Yumurta takibi yaptin mi, ne zaman yumurtladin bilion mu
günlerimi hsapladim en son 14 martta adet oldum 14 nisanda olurum sandım ama 1 nisanda affedersin lavaboya gittim içe yumurta akı gibi bişey kendiliginden aktı o zaman anladım çünkü hiç oyle olmamıştı dün adet olacam sandım internetten adet hesaplayici var ona göre yaptım 17 nisanda olmam gerek yani pazar günü adetlerim hep ileri attığı için kafam karşıtı artık hesaplayamiyorm önce çok duzenliydi merak ediyorum adet niye ileri atar

günaydın.. dün gece tam 12 gün doldu, bu sabah normal test ile yaptım negatif.. bu pazar yada en geç pazartesi regl günüm , ama olsa çıkardı bence..
Yok canim normal test ile cikmaz, batindan 4-5 gun sonra cikio diye biliyorum hatta bazilarinin daha gec, yani normal test icin cok erken, benim kesin, benim bile daha cikmaz normal testde.

Canim benimde cok duzenliydi, gecen ay 12 gun gecikti, bu ay hamileyim :) vücut kendini hazirliyo o yuzden gec oluyo die cok duydum. Ama tabi stresden cok düşünmektende olabiliyo bildigin gibi. Ama umarim senin rahim kendini gebelige hazirladigindandir :)

isallah bu arada tebrik ederim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin isallah darısı tüm cocuk bekleyenlerin başına aminnnnn:)

Yok canim normal test ile cikmaz, batindan 4-5 gun sonra cikio diye biliyorum hatta bazilarinin daha gec, yani normal test icin cok erken, benim kesin, benim bile daha cikmaz normal testde.
gözünaydın cnm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin peki normal testle yaptınmı hiç dün bugün? varsa evde yaparmısın bi merak ettim :))

gözünaydın cnm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin peki normal testle yaptınmı hiç dün bugün? varsa evde yaparmısın bi merak ettim :))
Ya aslinsa bende merak ettim, evde de var diye hatirliyodum bulamadim, olmadi aksam eve giderken alir yaparim haber veririm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…