Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

Ay cnm ya bu ayda tutmadı :) yine gördük kirmizilari :) hemde bugün kontrol için doktora gttim doktor her şey düzgün sagliklisin sorun yok dedi eve geldim gelir gelmez gördüm kirmizimi :) sen naptin oldun mu
oldum bende canım kısmet bu ayda olmadı sımdı gozumu 31 mayısa dıktım 31 mayıs-1 hazıranda yapmam lazım:)))

Merhaba kizlar .Lütfen benim durumumuda yorumlarmisiniz.Adetime 3 gün var.Normalde adetden 1 hafta önce lekelenme ,karnimda şişlik olurdu.Bu ay hiç biri yok.kasiklarimda ağri var ve hafif beyaz akintim.Birde ne yiyorsam ağzima geliyor.Tam mide bulantisi gibi değil ama ağzima aci sular geliyor.3 ay önce düşük yapdiğim için Test yapmaya korkuyorum.Sizce gamile ola bilirmiyim..?

Olabilirsin canim:)

Merhaba kizlarr...
Benim bat gecen hafta pazartesi olmasi gerekiyordu. Dogum kontrolunu gecen ay biraktim.. Gecen hafta hep su gibi akintim geldi ve kasiklarimda belimde agri vardi, hala var.. Iki gundur de goguslerim agriyor.. Ama bunlar ayni zamanda adet agrilarima da benziyor... Normalde adet duzensizligimde vardi.. Ctesi gunu test yaptim negatif cikti.. Ve simdi tekrar yapmaya haliyle korkuyorum.. Yumurtlamam gec mi oldu diye de aklima geldi ama ben yine de Adet olayim diye bugun sogan kuru yaptim.. Sizce dogru mu? regl bittikten sonra sogan kuru ve incir havuc kurunu yapayim diye.. Beklemedeyim.. Sizce test hemen gostermez mi?

gebelik konusunda emin olmadan bitkisel yontemler falan uygulama derim ben canim

Arkadaşlar ertesi gün hapı kullanıp hamile kalan varmı aranızda eşimle 2 kere korunmadan ilişkiye girdik ve 2 gün sonra ella içtim adetim gecikti bugün 5 gün oldu 2gün önce 2.çizgi silik çıktı bugün tekrarlicam testi

Canım benimde testim silik ağzımdan gaz çıkarasım geliyo çok sık tuvalete giriyorum ve beyaz akıntım var hatta hafif hafif rahmimde batma oluyo çok seyrek olarak

Bi kan testi yaptir tatlım..Galiba hamilesin.. Allah hayırlısını verisn inşallah

merhabalar benimde adete 7-8gun kala baslayn gunde bir damla seklinde beyaz krem kivaminda akintim oldu bir damla kadar gelip renksiz kokusuz bir hal aliodu hergun gunde bi kere geliordu.buguse sabah camasirimda kahverengi bisi fark ettim peceteye sildimdede ayni akinti vardi suan adetime 3-4gun var .kahverengi sulu bi akinti leke de deil bi kere geldi takip ettim suan akinti yok neden olabilir

Birde kasık batmasi yasiorum ama ole hep oturup.belirti armayan bir insanim ara sira oluyor bazen otururken oluyor. bi onceki aksamda hafif bir sanci vardi kasigimda.nedenki acaba gaz var ve midem ara sirada olsa yanio. hatta bi kac aksam once geceleri yaniodu 3 gece kadr yandi iki gunde gunduz yandi. dunde hafif bulanti vardi .uyku istegim hep var ztn(uykuyu severim)bugunda o kahverengi akinti kafami karistirdi

Adetinin gecikmesini bekle bence, sonrasında test yaparsın. Üşütme de olabilir belki

Adetinin gecikmesini bekle bence, sonrasında test yaparsın. Üşütme de olabilir belki
sanirim adet olucam tskrler yorumunuz icin usutme deil malesef ama iste insan umut edio .kirmizi mukuslu akinti gelmis cok deil 3damla bile etmez ama adet olucam buyuk ihtimal tskrler yorumunuz icin

arkadaslar ben mayisin 26sinda regl oldum 4 gun surerdi normalde ama iki gun cok az kirmizi geldi ve sonra siyah gibi gelmeye basladi hala daha da devam ediyo azar azar ne olabilir bu bi fikri olan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…