Hamileler veya hamilelik yaşayanlar bakar mısınız

Nur01010101

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
8
4
25
Merhaba arkadaşlar evliyim ve çocuğum yok 8 aylık evliyim zaten şey benim adetim 6 gün gecikti işte bu gün 6 gün oldu bir akşam yemek çok yedim ondan mıdır bilmiyorum genelde iştahsızım o akşam durmadan doymadan yemek yedim ve yarım saat kadar sonra midem bulanmaya başladı sonra uyumak istedim uyudum mide bulantısı beni uyandırdı uykumdan 12 gibi uyudum iki üç saat sonra uyandım uyanır uyanmaz da zaten zar zor yetiştim lavaboya kustum akşam ne yediysem karnımda ağrıdı gün boyu göbek tarafı mide ağrısı az az olsa da devam etti karnım yürüyünce ağrısı biraz da ağrıyordu çok fazla değil ama göğsümün uçları fazla yoktu daha belirgin oldu çıktılar yani ortaya akıntı desen oda var karnımın sağ köşesi hafif hafif ağrıyor benim merak ettiğim eğer hamileysem karnımda nasıl bir ağrı oluşur nerde oluşur ağrı olur mu karnında ne gibi değişiklil olur kusma şekli ne olur yani bunlar belli mi merak ediyorum yanlış bir şey dediysem af ola henüz bir şey bilmiyorum bu konularla alakalı şimdiden teşekkür ederim 🙏🌺

Merhaba arkadaşlar evliyim ve çocuğum yok 8 aylık evliyim zaten şey benim adetim 6 gün gecikti işte bu gün 6 gün oldu bir akşam yemek çok yedim ondan mıdır bilmiyorum genelde iştahsızım o akşam durmadan doymadan yemek yedim ve yarım saat kadar sonra midem bulanmaya başladı sonra uyumak istedim uyudum mide bulantısı beni uyandırdı uykumdan 12 gibi uyudum iki üç saat sonra uyandım uyanır uyanmaz da zaten zar zor yetiştim lavaboya kustum akşam ne yediysem karnımda ağrıdı gün boyu göbek tarafı mide ağrısı az az olsa da devam etti karnım yürüyünce ağrısı biraz da ağrıyordu çok fazla değil ama göğsümün uçları fazla yoktu daha belirgin oldu çıktılar yani ortaya akıntı desen oda var karnımın sağ köşesi hafif hafif ağrıyor benim merak ettiğim eğer hamileysem karnımda nasıl bir ağrı oluşur nerde oluşur ağrı olur mu karnında ne gibi değişiklil olur kusma şekli ne olur yani bunlar belli mi merak ediyorum yanlış bir şey dediysem af ola henüz bir şey bilmiyorum bu konularla alakalı şimdiden teşekkür ederim 🙏🌺
Test yap Canm yarın hamile olabilirsin

Merhaba arkadaşlar evliyim ve çocuğum yok 8 aylık evliyim zaten şey benim adetim 6 gün gecikti işte bu gün 6 gün oldu bir akşam yemek çok yedim ondan mıdır bilmiyorum genelde iştahsızım o akşam durmadan doymadan yemek yedim ve yarım saat kadar sonra midem bulanmaya başladı sonra uyumak istedim uyudum mide bulantısı beni uyandırdı uykumdan 12 gibi uyudum iki üç saat sonra uyandım uyanır uyanmaz da zaten zar zor yetiştim lavaboya kustum akşam ne yediysem karnımda ağrıdı gün boyu göbek tarafı mide ağrısı az az olsa da devam etti karnım yürüyünce ağrısı biraz da ağrıyordu çok fazla değil ama göğsümün uçları fazla yoktu daha belirgin oldu çıktılar yani ortaya akıntı desen oda var karnımın sağ köşesi hafif hafif ağrıyor benim merak ettiğim eğer hamileysem karnımda nasıl bir ağrı oluşur nerde oluşur ağrı olur mu karnında ne gibi değişiklil olur kusma şekli ne olur
Test yap Canm yarın hamile olabil

irsin
Teş
Teşekkür ederim cevabınız için test yapacam inşallah da sizde de böyle oldu mu karın ağrısı şekli

Canım herkesin belirtileri farklı oluyor ama senin yeterince günün geçmiş net bir şekilde öğrenebilirsin inşallah hamilesindir 🙏🏻 Bende kokulara karşı çok hassasiyet olmuştu birde çok sık tuvalet şeklinde .. karın ağırısını pek duymadım fakat mide bulantısı kusma olabilir şeyler yarın sabah ilk idrarla vereceğin test yanıltmaz bilgin olsun bizi de haberdar et olur mu 🙏🏻

Bende de hemen hemen kusma dışında ayni oldu cok agir karin agrisi cektim midem komple agriyodu

Bende de hemen hemen kusma dışında ayni oldu cok agir karin agrisi cektim midem komple agriyodu
Benimki karın ağrısı fazla yok ama şöyle ki oturduğumda uzandığımda az ağrıyor ayağa kalkıp yürüdüğümde ağrısı artıyor ya çok kötü şekilde kustum haddi hesabı yok ağzımdan burnumdan yani ölücem dedim zaten sizde neler oldu ilk zamanlarda anlatabilir misiniz rica etsem

Canım herkesin belirtileri farklı oluyor ama senin yeterince günün geçmiş net bir şekilde öğrenebilirsin inşallah hamilesindir 🙏🏻 Bende kokulara karşı çok hassasiyet olmuştu birde çok sık tuvalet şeklinde .. karın ağırısını pek duymadım fakat mide bulantısı kusma olabilir şeyler yarın sabah ilk idrarla vereceğin test yanıltmaz bilgin olsun bizi de haberdar et olur mu 🙏🏻
Bende çok fazla lavaboya çıkıyorum umarum hamileyimdir dua edin olur mu rabbim isteyen herkese banada versin inşallah haber ederim tabiki

Az önce test yaptım ve tek çizgi çıktı ama hala regl olmadım 😔 keşke hamile olmuş olsaydım

Merhaba canım bende hamile olduğunu bugün ögrendim ögrenmeden önce kasıklarımda ara ara çok şiddetli agrı oluşuyordu bi de baş dönmem vardı sen de de varsa bu tür kasık agrısı felan bi test yap derim inşallah da hamilesindir canım benim😇

X