hamileler sizde de oluyor mu?

K

karamelize

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karamelize
mrb ben sat a göre yani(son adet tarihine göre hesaplama) 8. haftadayım ama miğde bulantılarım yok sadece tansiyonum düşüyor ve başım dönüyor gözlerimde kararma oluyor sık sık sizlerde de yaşayan war mı diye sormak istedim normal mi acaba:uhm:

• Konu Sahibi karamelize
mrb ben sat a göre yani(son adet tarihine göre hesaplama) 8. haftadayım ama miğde bulantılarım yok sadece tansiyonum düşüyor ve başım dönüyor gözlerimde kararma oluyor sık sık sizlerde de yaşayan war mı diye sormak istedim normal mi acaba:uhm:

gecmiş olsun canım...
bu haftalardan sonra olucaksa saten yenı baslar bulantıların..8.haftayı gecınce basladı benım 4 aya kadar surdu yenı yenı gectı tatlım..bunyeden bunyeye deişior tabı bu bulantılarr..kımılerının hiç bulantısı yada belırtısıde olmayabılıor...şimdiden belırtılere takılıpta sıkma kendını..saglıklıdır bebiş annesi..içini ferah tut canım sen...sewgılerrra.s.

• Konu Sahibi karamelize
bencede canım siribron48 'e katılıyorum tamamen bünye meselesi bu. inşallah mide bulantın hiç olmazda rahat bir hamilelik geçirirsin. ben hala çekiyorumda biraz sıkıntılı

• Konu Sahibi karamelize
bencede canım siribron48 'e katılıyorum tamamen bünye meselesi bu. inşallah mide bulantın hiç olmazda rahat bir hamilelik geçirirsin. ben hala çekiyorumda biraz sıkıntılı

:eek:klava:kız bana diyene bak gebe gebe dolaşıonmu sen heee çabık topiğine

• Konu Sahibi karamelize
Benim pek bi bilgim yok bu konuda ama geçmiş olsun umarım sıkıntısız bi hamillelik geçirirsin bende de bugün başladı mide bulantısı :S kokuya dayanamıyom :KK43:

X