Hamileler bir yardımcı olabilir misiniz?

O zaman bi duanızı alırım 😊 sizin dilek kapınız açıktır 😍 mutlaka sizde yaşamışsınızdır insan dayanamıyo yapası geliyo son saniye eli varmıyo bişi oluyo içinden hem hissediyo hem kendimi kandırıyorum diye kendini avutmaya çalışıyo falan 😂😂 değişik bi durum vallah anlamadım gitti 😂
Duam sizinle hiç merak etmeyin rabbim yar ve yardımcınız olsun sizle birlikte bu mutlu haberi bekleyen herkesin🤲🏻 Sizi çok iyi anlıyorum o kadar zor ki beklemek. Bekleyişlerin en en zoru bu rabbim sabır versin hepimize🙏🏻🙏🏻

Haklısın canım gerçekten zaman geçmiyor acaba sağlıklı olacak mı boş mu olacak dış mı olacak kafamda bin tane şüphe kötü düşünmek istemiyorum m ama bu İnterneti okudukça inancım çok azalıyor başın ağrır kanser derler ya öyle bir şey 😂 görselleri paylaşman çok sevindim biraz daha aydınlandım. Hamişleri severim 🥰
Bu site hem çok iyi hemde çok okursan kötü😅 Ben kafama takılan bişey oldukça bakıyorum artık önceden sürekli okuyup duruyordum burada baktım çok üzülüyorum bıraktım artık😅 Rabbim yardımcın olsun inşallah duam seninle🤲🏻

Canım bende aynıyım içimdeki sese inandığım için gittim kan testi verdim 5 gün vardı adetime 16 çıktı işte şimdi salı tam adet günüm o zaman gidip vereceğim 2ciyi. Doktor bir gebelik var ama çok küçük yükselip yükselmediğine bakalım dedi. Idrarda adetime 1 hafta varken normal test yaptım 1 gün sonra çok hafif çizgi belirdi. Bende ciddiye almadım ama garipti. Bugün sabah erken gebelik yaptım resimdeki çizgi çıktı işte. Sende kan var istersen ama zaman geçmiyor adetimi bekle derim benim için 2 gün zor geçti daha 3 gün falan var geçmiyor. Hayırlısı olsun senin içinde inşallah hamişsindir😘
Tebrik ederiimmm 🤲🏻💕 Allah sağlıkla ilerlemesini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ☺️ Bende diyorum kendi kendime gitsen ne olur tek kötü ihtimal var o da negatif çıkar önümüzde ki maçlara bakarsın diyorum sonra en azından adet görcek olursam bu ay biliyo olucam nedir yaanii?!?😂 Ama öbür yanımda gitme istediğin sonuç çıkmazsa çok üzülürsün bekle gecikme olursa bi test yaparsın sonra emin olup gidersin diyo ☺️ Eşimde bekleyelim diyo beklicez mecburen 🙈

Duam sizinle hiç merak etmeyin rabbim yar ve yardımcınız olsun sizle birlikte bu mutlu haberi bekleyen herkesin🤲🏻 Sizi çok iyi anlıyorum o kadar zor ki beklemek. Bekleyişlerin en en zoru bu rabbim sabır versin hepimize🙏🏻🙏🏻
Allah bin kere razı olsun 🤗🤗 yanında olmasa da insanın anlayanları olması çook iyi hissettiriyo 🤲🏻💕

Şu an 4 haftalık 2 hafta sonra gidersen eger keseyi görürsün 3 hafta sonra gidersen hem kalp atışı da olmuş olur. Sağlıkla kucağına al insallah 🤲

sat:18 mayıs 2020
bugün muayeneye gittim adet günüme ortalama 5 gün var daha gecikmem olmadı fakat doktor herhangi bir şey görmedi söylemedi sadece rahim duvarı kalınlaşmış dedi ve folikasit verip gönderdi. belirti olarak kasıklarımda batmalar oluyor kramp gibi ve göğüs damarlarımda belirginleşme var. idrar testim negatif. bende şüpheye düşüp kan test verdim. beta hcg 16.40 çıktı. boş gebelik olma ihtmali nedir bunu yaşayan var mı,?Eki Görüntüle 2648210
6 haftayken ben bana da boş gebelik demişti. Beta hcg sevitiyesi 13.000 civarıydı benim. Beslenme kesesine kadar her şey vardı bebek görünmüyodu. Bir hafta sonra gel yine yoksa kürtaj dedi. Bir hafta 10 gün sonra gittiğimizde kalbi atıyodu. 😊 umudunu kaybetme.

sat:18 mayıs 2020
bugün muayeneye gittim adet günüme ortalama 5 gün var daha gecikmem olmadı fakat doktor herhangi bir şey görmedi söylemedi sadece rahim duvarı kalınlaşmış dedi ve folikasit verip gönderdi. belirti olarak kasıklarımda batmalar oluyor kramp gibi ve göğüs damarlarımda belirginleşme var. idrar testim negatif. bende şüpheye düşüp kan test verdim. beta hcg 16.40 çıktı. boş gebelik olma ihtmali nedir bunu yaşayan var mı,?Eki Görüntüle 2648210
Canim.nasilsin suan? Ben 6 gun kala adetime hastaneye gittim dun. Doktor bana da rahminde kalinlasma var dedi bi de folik asit verdi basja bisi yok. Kan testi sonucunu bugun oglen ogrenicem insallah. Cok benzer hikaye olunca merak ettim seni

6 haftayken ben bana da boş gebelik demişti. Beta hcg sevitiyesi 13.000 civarıydı benim. Beslenme kesesine kadar her şey vardı bebek görünmüyodu. Bir hafta sonra gel yine yoksa kürtaj dedi. Bir hafta 10 gün sonra gittiğimizde kalbi atıyodu. 😊 umudunu kaybetme.
Senin içinde çok sevindim canım gerçekten çok üzülmüşsündür başta. Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın 😊 sağ salim kavuş 😊
Bugün tekrar kan testi yaptım.

12 haziranda 16,46 çıkmıştı
16 haziran 48,28 çıktı.

Sonucu internetten gördüm daha doktorun yanına gitmedim. Korkuyorum sanki az yükselmiş gibi 😥

Canim.nasilsin suan? Ben 6 gun kala adetime hastaneye gittim dun. Doktor bana da rahminde kalinlasma var dedi bi de folik asit verdi basja bisi yok. Kan testi sonucunu bugun oglen ogrenicem insallah. Cok benzer hikaye olunca merak ettim seni
Valla aynı canım adetim gelmedi 14 15 gibi gelmesi lazımdı. Hala muallaktayım çok endişeleniyorum zaman geçmiyor 🤦🏻‍♀️
16 haziran 48,28 çıktı.
Sonucu internetten gördüm daha doktorun yanına gitmedim. Korkuyorum sanki az yükselmiş gibi 😥

Sakin ol canım seni çok iyi anliyorum boylesine güzel ve heycanli bi haberi içinde tutmak paylaşmamak çok zor maalesef dediğim gibi bence çok yeni :) benimde adetten 3 gün sonra 204 falandi galiba adetten önce baktirsaydim muhtemelen seninle ayni rakamlarda olurduk 😀 ama stres kesinlikle yasak sakınn diyoruumm bebis rahat rahat tutunsun annesine 😍

Bugün tekrar kan testi yaptım

16 haziran 48,28 çıktı.

Sonucu internetten gördüm daha doktorun yanına gitmedim. Korkuyorum sanki az yükselmiş. 🤦🏻‍♀️

Hayırlı olsun :emir_bebek:endişelenme 5 gün var daha çok erken zaten görünmez değerin gayet güzel ader günü yap tekrar inşallah katlanarak artar🙏

16 haziran 48,28 çıktı.
Normal mi canım düşük gibi geldi bana

Valla aynı canım adetim gelmedi 14 15 gibi gelmesi lazımdı. Hala muallaktayım çok endişeleniyorum zaman geçmiyor 🤦🏻‍♀️
16 haziran 48,28 çıktı.
Canim benim endiselenme doktorun yanina gitmen daha iyi olur bence. Erken teshis her zmn iyidir doktor belki yonlendirmeler yapar sana bebisin saglikli tutunabilmesi icin. Gec kalmaman iyi hepimizin hakkinda hayirlisi olsun insallah

Canım gittim doktora sonucu gösterdim. Şu an 64 olması lazımdı düşük dedi ama arada 6 saat farkı var normal gibi dedi seni gebe kabul ediyoruz artık dedi ama yinede hiçbir zaman net olmaz dedi ayın 30una tekrar gün verdi o gün eğer olursa hem keseyi hem kalp atışını görürüz dedi. Sen ne yaptın öğrendin mi? Belirtin var mı?

Canım yanlış yönlendirmek gibi olmasın ama banada az gibi geldi sen doktoruna git en sağlıklı bilgiyi verir sana inşallah herşey yolundadır 🙏
Canım gittim doktora sonucu gösterdim. Şu an 64 olması lazımdı düşük dedi ama arada 6 saat farkı var normal gibi dedi seni gebe kabul ediyoruz artık dedi ama yinede hiçbir zaman net olmaz dedi ayın 30una tekrar gün verdi o gün eğer olursa hem keseyi hem kalp atışını görürüz dedi. Sen ne yaptın öğrendin mi? Belirtin var mı?

Senin içinde çok sevindim canım gerçekten çok üzülmüşsündür başta. Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın 😊 sağ salim kavuş 😊

16 haziran 48,28 çıktı.

Bence daha yeni döllenme oldu o yüzden hormon seviyesi düşğk olabilir. Dediğim gibi 6 haftalıkken bile görünmemişti benimki.

Hadi gözün aydın olsun maşallah keseyide görürsün kalp atışınıda duyarsın kucağınada alırsın :dua: ben regl oldum malesef canım bugün 4. gün hemde çok geciktim bu ay kötü oldu ama hayırlısı buymuş diyelim inşallah hepimiz bir gün tamamlanmış oluruz 🙏😍

Bugün tekrar kan testi yaptım

16 haziran 48,28 çıktı.

Sonucu internetten gördüm daha doktorun yanına gitmedim. Korkuyorum sanki az yükselmiş.
herşein hayırlısı. insallah kalp atıslarını pıtır pıtır duyarsın :) :):emir_bebek::anneadayı::KK200::KK200:

X