Hamilekte sir ağdanın alerji yapması bebeğe zarar verir mi?

ELALI

biriciğim, canım kızım...
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
7.031
19
Merhaba Kızlara.s.
12+6 günlük hamileyim. 3 gün önce bacaklarıma sir ağda yaptırmıştım, dün ve bugün bacaklarım komple alerji olmuş ve çok kaşınıyor, kaşıdıkça yayılıyor.
Yarın hastaneye gideceğim soracağım bunuda ama yarına kadar içim rahat etmiyor bebeğime bişey olur mu? çok korkuyorum:çok üzgünüm:
buna benzer bir durumla karşılaşan var mı?:çok üzgünüm:

allahın izniyle bişiy olmaz elalım çok geçmiş olsun canımmm ama doktor tavsiyesi olmadan sakın krem bile kullanma güzelimm

yok canım ya bişey olmaz bebişe endişe etme sen

sağol beyazcım inşallah bişey olmaz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

allahın izniyle bişiy olmaz elalım çok geçmiş olsun canımmm ama doktor tavsiyesi olmadan sakın krem bile kullanma güzelimm

ceylanım sağol bitanem:1hug:
yok cnm krem falan kullanmıyorum ama bacağımda beyaz tek bi yer bile kalmadı kıpkırmızı oldu kaşımaktan, kırmızı kırmızı noktacıklar, kaşındıkça yayılıyo...
inşallah bebeğime bi zararı olmaz, bundan 2 sene öncede gene ağda sonrası aynısı olmuştu, 1 haftada anca geçmişti, bundan sonra yaptırmıcam:çok üzgünüm:

hamilelik öncesinde de sir ağda yaptırıyordum, 28 haftalık hamileyim. halen yaptırıyorum böyle birşey yaşamadım. ancak yaptırdığın yerle ve ortamın hijyen durumuyla ilgisi olabilir. en azından hamilelik döneminde sana daha özenli davranabilecek bir yerde yaptırabilirsen iyi olur.
Malum bu dönem hem ruhsal, hem bedensel açıdan daha hassas durumdayız.
geçmiş olsun..

canım hamileliğim boyunca hep ağda yaptırım sadece hamileyken daha hassas oluyosun ondan dolayı bendede olmuştu öyle alerji gibi bişey sonra kendiliğinden geçmişti 2 3 gün sürüyodu her ağda sonrası kızarıklık ve sızlama..bebeğinle alakası yok merak etme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…