hamılee olabılırım...

guzelımm zıyaretcıı mesajlarıı bolumunn kapalıı o yuzden buraya yazıyorumm 10 ayy olduu tatlımm

eğer hamileysen o anda annelik moduna giriyorsun korkma
evliliğinizin oturmasına gelince evli,ilikte sorunlar hep vardır ve bitmesini beklersek asla çocuk sahibi olamayız önemli olan saygı

ayyyy be_ren cim tatlım inşallah hamilesindir. hayırlısı neyse o olsun hayatında.

canım Allah hayırlısını versin hakkında hayırlsı neyse o olsun ben hamil kalıdğımda 3 aylık evliydik tabiki ilk bir yıl içinde herşey oturmuyor evlilikte ama hamileliğin ilerledikçe evliliğinizle ilgili birşeyler değişiyor ve dediğin acabalar yavaş yavaş yok olmaya yerini bebek için yapılan alışverişlerin ve bekleyişin heyecanına bırakıyor.bazen düşünüyorum acaba birkaç ay daha birbiriimize vakitmi ayırsaydık diye ama sonra iyiki diyorum çünkü ikimizde bebekleri çok seviyoruz.sizinde gönlünüzce olsun herşey canım

eğer hamileysen o anda annelik moduna giriyorsun korkma
evliliğinizin oturmasına gelince evli,ilikte sorunlar hep vardır ve bitmesini beklersek asla çocuk sahibi olamayız önemli olan saygı

ayyyy be_ren cim tatlım inşallah hamilesindir. hayırlısı neyse o olsun hayatında.

hakkında hayırlısı olsun cnmm beklıyoruz hbrlerını :))

sag olunn kızlarr yaa ınannın bu destegee vee dusuncelerınızzee cokk ıhtıyacımm varrdı..soyledıgımm gıbı ınsallahh hakkımızdaa hayırlısı ne ıse o olurr bakalımm artıkk bıı muddet beklıyecegızz opuyorumnanaktan tabııkıı olsa da olmasada haber verecegımm mutlaka.. :lepi:

oy benim cimcimeme oy benim tatlisime
rabbim hakkinizda hayirlisi neysse onu versin insallah canim
balim bana göre bebegin yeri ve zamani yoktur ayni evlilikte oldugu gibi heleki severek evlenirsen ben 19yasimda evlendim bi dönem cok erken buldum esimde 20yasindaydi ama sükürki cabuk kavradik biz bu isi iyi kivirttik yani :)
ben hem is hem ev kadini olmayi basardim esimde iyi bi aile reisi olmayi sorumluluklarimiza cabuk alistik derken biz hep yasda ufak olunca 5yildan önce ccocuk düsünmedik ama 2.ci senemizde basladik cocukplanlari yapmaya sonra umudumu kesmisken müjdeledi cika geldi hayatimiza girdi ve kizimla hayata yeniden merhaba dedik yeni bi sayfa acdik ve cekirdek aile olduk inan esimle ikimiz o anda dedik daha önce nerdeydik diye
cünkü birbirini seven iki insanin meyvesinin olmasi okadar güzel okadar baska biseyki anlatamam
ben senide anlamaya calisiyorum bir yanin evvet diyo diger yanin erkenmi diye endiseleniyo
kiyamam sana
normaldir ama onu bende yasadim inan
evliliginin oturmasini beklersen eger nacizhane benim fikrim hicbirimizin garantisi yok balim 30yillik evlilikler bile bitiyo allah korusun
o yönden saygi ve sevgi cercevesi asillmadigi sürece tartismalar küsümeler tadi tuzudur evliligin

pozitif düsün derim canim benim hayirlisi neysse o olsun insallah ve hersey gönlünce olsun canim benim

hamileysen diğer tüm düşünce ve sıkıntılardan sıyrılır sadece bebeğinle ilgili şeylerle ilgilenirsin canım. o yüzden korkma bebeğiniz size mutluluk ve huzur getirecektir.

canım benım yaa.. :1hug: nerdeysem bulup yetısıyorsun hemen..en buyuk destekcılerımden bırısın bıtanem..sag olasın..Rabbım evınızden huzuru mutlulugu sevgınızı hıc eksık etmesın ınsallah..dogrusun valla ne dıyeyım.. hayırlısı ınsallah.Rabbım bızı bızden ıyı dusunur nasılsa..bızım ıcınde en ıyısı neyse onu verecegının ınancındayım.. bakalım beklıycezaz artık kuzum.. gamyoncuiremsu

hamileysen diğer tüm düşünce ve sıkıntılardan sıyrılır sadece bebeğinle ilgili şeylerle ilgilenirsin canım. o yüzden korkma bebeğiniz size mutluluk ve huzur getirecektir.

sagol guzelımm ınsallah.. hayırlısı bakalım... :1hug:

:Saruboceq:amin cümlemizin insallah canim benim:Saruboceq:

berencim eğer istediğin bir şeyse umarım hamilesindir.

ben de 3,5 yıllık evliyim ve evliliğin ilk dönemlerinde sonradan hatırlamadığın tartışmalar illa ki oluyor her evlilikte bu böyle. eğer tartışmalarınız düşündüğün zaman aslında önemsiz şeylerdense endişelenme herkes yaşıyor bunları. ve sevgi varsa arada bebek güzel bir şeydir dert etme:)

tesekkurler canımm yaa :1hug: ınsallahh bakalımm artıkk..hayırlısı :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…