Gebeliğe Hazırlık Hamile olmak için hangi tedaviler uygulandı.Gelin paylaşalım(Klomen,Çatlatma İğnesi)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah teşekkür ederim

Bende geçen aydan beri kafayı taktım. Çatlatma iğnesi vurundum hemen hamile kalacağımı düşündüm adet olunca çok üzüldüm. Bu ayda klomene başladım. İster istemez insan ümitleniyo. İnş en kısa zamanda senindr güzel haberlerini alırız canım

Kafada bitiyor evet
İnşallah amin

Hayırlı olsun cnm sağlıkla kucağına almak nasip etsin allahım değişik derken nasıl yaptı merak ettim

Günaydın arkadaşlar ben dayanamayıp sabah kan verdim neyse çıksın bugün çıkan sonuca görede gerekirse tekrarlarım

Hayırlı olsun cnm sağlıkla kucağına almak nasip etsin allahım değişik derken nasıl yaptı merak ettim
Rahimle felan oynadi biraz normalde bakıyorum kimsede acı olmuyo veya kanama bende hepsi oldu gonderebildim kadar uzağa gondericem dedi kendince bi sistem oluşturmuş sanırım

Belki sacma gelecek ama ben kkomen kullandim olmadi gidip gobegimi kaldirttim hani sizde ismi ne bilmiyorum ama ben bu sekilde blyrm o ayda hamile kaldim belki tesaduf oldu bilemiyorum

Ve iki cocgum var ikincisinde hic bse yapmadm gebe kaldim

Belki sacma gelecek ama ben kkomen kullandim olmadi gidip gobegimi kaldirttim hani sizde ismi ne bilmiyorum ama ben bu sekilde blyrm o ayda hamile kaldim belki tesaduf oldu bilemiyorum

Bende duydum o yöntemi bel çektirme diye biliyorum bende.

Bence tedavini bırakma canım devam et
Evet cnm deneme kararı aldım eşim bence tüp bebek deneyelim diyo aşılamayla uğraşmayalım dedi bir arar dr al konuşacam sağolsun hocam iyidir moral de veriyo ama en az 6 kez aşılama denenmesi lazım demişti bir keresinde kabul ederse tüp bebek deneyelim diye düşündük hayırlısı

6 kez denenecek diye bişey bilmiyorum canım. Ama tedavini bırakmadığın için sevindim. Haberdar et bizleri. Güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…