Hamile olmak icin birlikte Allahumme Ya Evvelu...

Kizlar bugun whiterose00 icin okuyoruz.

N nesne icin 15 Aralik okuyalim__________________bat
2. Masalll92 FATMA icin 16 Aralik okuyalim __________bat 16 Aralik
3. Nisaberatim icin 17 Aralik okuyalim _______________bat 17 Aralik
4. Esilayagmur icin 18 Aralik okuyalim _________________________________bat 29 Aralik
5. L Linammmm icin 19 Aralik okuyalim _______________bat 29 Aralik
6. whiterose00 icin 20 Aralik okuyalim ______________bat
7. zeplin88 icin 21 Aralik okuyalim ____________bat 6 Ocak
8. @Zehra ungrms icin 22 Aralik okuyalim. _________bat 27 Aralik.
9. okeanoss00 icin 28 Aralik okuyali _______bat 18 Ocak.

Arkadaslar yardim ovulasyon testi kullaniyrum 9.gundeym 26 gun adet dongum.11 yada 12.gun iliski gerek fakat bugun cok yogun sari akintilar geldi ve catladi mi die test yaptim cizgi cok silikti catlamamis.9.gun erkenden catlar mi? Test yanilio olablr mi?ona gore iliski duzenini ayarlicaz akinti cok olunca catladimi suphesi olustu

Bence hergun test yap. Silik olmayacak tam koyu renk olunca o gun degerlindir. Aslinda bence hatta bugun degerlendir ve persembe degerlendir..iki gune bir yani.

Bence hergun test yap. Silik olmayacak tam koyu renk olunca o gun degerlindir. Aslinda bence hatta bugun degerlendir ve persembe degerlendir..iki gune bir yani.

Maalesef esim vardiyali calisio ben cikiyorum o girio eve.bugunde vardiyada.persembe degerlednrrm yine yaptim bu arada testi silikti baya yani degil bugun muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…