Hamile olmak icin birlikte Allahumme Ya Evvelu...

Bilmem, ne yapalim?
Sen bilirsin hayatim da hani bat yakin olanlara okursak mesela adet gunu gelmeden belki duamiz ulasirda adet olmayiz ayni gunde 3 kisi varsa 3unede okuruz bol duanin zikrin bi zarari olmaz tabi nacizane fikrim bu yanlis anlama sakin cnm

Sen bilirsin hayatim da hani bat yakin olanlara okursak mesela adet gunu gelmeden belki duamiz ulasirda adet olmayiz ayni gunde 3 kisi varsa 3unede okuruz bol duanin zikrin bi zarari olmaz tabi nacizane fikrim bu yanlis anlama sakin cnm
Oyys canim benim. Ben konuyu actim ama fikirleri paylasalim canim benim. Allah razi olsun canim. Istersen beraber yapalim. Ben bazen yetismeyebjlirim is dolayindan.

Ben de okumak isterim canım. Başlandı mı? Yoksa yeni mi başlayacak?

Oyys canim benim. Ben konuyu actim ama fikirleri paylasalim canim benim. Allah razi olsun canim. Istersen beraber yapalim. Ben bazen yetismeyebjlirim is dolayindan.
Hic fark etmez cnm yetisemedigin yerde tabikide destek olurum hic sorun yok Rabbin tez zamnda hepimize yavrulari nasip etsin

Allah razi olsun..siz tecrubelisiniz diger konuda. Nisaberat Arkadasimiz diyorki bata gore liste yapalim. Ne dersiniz? Beraber yardim edelim. Ben konuyu actim fakat patron degilim haha.
Estağfirullah, patron sensin canım.Çoğunluk bata göre derse olur tabi. İstersen kabataslak bir liste, kurallar oluştururuz canım.

Listede yaziyor canm ilk siradaki icin insallah bu arada sen hamissin sanirim

Evet canım. İnşaAllah Allah sizlere daha güzel, daha sağlıklı hamilelikler nasip etsin. çok güzel kolay doğumlarla bebeklerinizi kucağınıza alın inşaAllah.
Şu an liste oluşuyor sanırsam, liste oluştuktan sonra okumaya başlanırsa karışıklık da olmaz gibi geliyor bana.

Amin canim insallah bnm bata gore olsun dememdeki sebep birizimin duasi tutarda o kirmizilar gelmez engeller diye dedim karar herkesin cnm dualarin icin Allah razi olsun canm saglikli sihhatli bi sekilde dogurup buyutmeyi nasip etsin bizleride o guzel mertebeye erdirsin insallah

Kızlar benim için de farketmez çoğunluk ne derse o olsun. Buarada benim bat yarın. Benim için dua edermisiniz kırmızılar gelmesin ve inşallah hamileyimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…