hamile olmadigi ögrendim:(

nasipim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
3
0
arkadaslar yeni kaldim sizlerin arasina bu ay cok ümitliydim hamile oldugumu düsünüodum migde bulantilarim oluodu bazen tansionum düsüodu ve idrara cok cikiodum adet gunum bugun sonra sabah doktora gittim muane olmaya idrarimda test yaptilar ben doktorla konusuodum sonra dr.yardimcisi geldi ve negatif dedi o an aglamak istedim cünkü ben cok umutluydum.belkide piskolojikmen öyle oldum sonra zaten evde geldigimde hastalanmistim.dedigim gibi arkadaslarim hamile degilmisim megersem.bide ben gurbetteyim almanyada 6 ay oldu evleneli esim türkiyede ve biz ayriyiz.hersey üst üste gelio gördügünüz gibi.ne mutlu sizin esleriniz yaninizda yatarken sarilarak uyuosunuz.cok dertliyim.iyi günler sizlere...

Son düzenleme:
arkadaslar yeni kaldim sizlerin arasina bu ay cok ümitliydim hamile oldugumu düsünüodum migde bulantilarim oluodu bazen tansionum düsüodu ve idrara cok cikiodum adet gunum bugun sonra sabah doktora gittim muane olmaya idrarimda test yaptilar ben doktorla konusuodum sonra dr.yardimcisi geldi ve negatif dedi o an aglamak istedim cünkü ben cok umutluydum.belkide piskolojikmen öyle oldum.dedigim arkadaslarim hamile degilmisim.bide ben gurbetteyim almanyada 6 ay oldu evleneli esim türkiyede ve biz ayriyiz.hersey üst üste gelio gördügünüz gibi.ne mutlu isze esleriniz yanininda yatarken sarilarak uyuosunuz.cok dertliyim.iyi günler sizlere...

Canım üzülme. En doğru zamanda bebişin sana gelicektir..Hem umutlandırmak gibi olmasın ama sadece idrarda baktılarsa hemen belli olmayabilir. Eşine de bebeğine de en yakın zamanda kavuşursun inşallah.

tsk ederim cnm ins.dedigin gibi olur birileriyle butür seyleri paylasmak insani cok rahatlatio iyiki varsiniz

cnm üzülme umutsuzluga kapılma beterin beteri var haline şükret geçen ay bnde kımyasal gebelik geçirdim bu ayda adetım bya tuhaf oldu öncr kahverengi akıntılar sonrası koyu kırmızı kan çok fena bır duygu bılıyorum ama sabretmesını bılmek lazım:KK16:

X