Hamile Olmadan Önce Rüyasını Gören Var Mı ?

Nesemcim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
778
30
34
Arkadaşlar merak ediyorum hamile olmadan rüyasında görüpte çıkan var mı acaba ?
Benim eşim altın çok güzel bi bileklik almış bana takıyomuş görmüş, sonra ben eczaneden
hamilelik testi istiyodum 2tane adam bana 2 tane olmaz 1 tane al dedi, sonra 5 tane yumurta
gördüm 2 tanesinden civciv çıktı, sonra eşimle yeniden evleniyomuşum gelinlik giyiyodum,
son olarakta kan testi yaptırıyodum pozitif çıkıyodu 2 haftadır bunları gördüm hep siz neler gördünüz
:KK3:

ben hamile olmadan önce rüya görmedim ama nedense hiç belirtim olmamasına ragmen hissetmiştim.hatta dayımın kızı kucagıma çıkınca belki bebiş vardır falan demiştim ona :) bi kaç arkadaşımada sölemiştim. ki biz hiç korunmamıza ragmen olmuodu hissetmişim işte :))

benim oay babam ölmüştü sonrası rüyamda idrar testı yapıyodum pozıtıf cıkıyodu babamda ne cıktı dıyodu pozıtıf dıyordum sonrada teyzemı gördüm rüyamda yıne test yapıyodum pozıtıf cıktı benım rüyalarım cıakr genelde anlamalrı bazende cıakr oay adetım gectı bıızmde korunmadıgımız halde 2 yılı geckındır olmuyodu ümitsizdım ama adetım 3 gün gecınce rüyamı düşündüm ve oay hamıle kaldım

ben kendimi çok görüyorum hamile olarak bebeğimi doğumumu bile gördüm başka bi rüyamda emziriyodum fln filan arkadaşlarımda beni hamile olarak çok görüyo ama hala bebişim yok bende eskiden bebeğim olcak die yorardım ama artık kafama çok takıyorum ondan görüyorum diyorumm.. ama senn rüyan inşallah çıkarda en kısa zamanda güzel hbrler alırsın..:KK49:

bende gördüm bu ay emzirydm çok güzel bi bebekdi ama hamile değilim snrm 4 gün kala test yaptım negatf ama pskljm bozuldu snrm ondan gördm dyrm..bi arkdş yazmış 4 gün kala yapmış çıkmamş gününde yapmş çıkmamş 8 gün snra çıkmış herkesde farklı oluyormuş ama velakin hiç akıntım olmazdı bembeyaz bi akıntım var ve göbeğim çıktı ..

bunların hepsi snrm pskoljk bilmyrm hayrlısı ama hala azda olsa umudum var

dualrım hepnzle rabbim istyn herkese nasip etsn aralarnda benide ayırt etmesin

hatta yengem beni çocuk arabasıyla görmüş oğlum varmış onu sürüyrmşm ama yengemde benm adıma rüyama yatp görmüşş

Son düzenleme:
bende hep düşük yaptığımı görüyodum arkadaşımda rüyasında benim süs köpeği aldığımı görmüştü o rüyadan 2 hafta sona hamile olduğumu öğrendim hemde 1 haftalık :) süs köpeği erkek bebek anlamındaymış :)

bende hep düşük yaptığımı görüyodum arkadaşımda rüyasında benim süs köpeği aldığımı görmüştü o rüyadan 2 hafta sona hamile olduğumu öğrendim hemde 1 haftalık :) süs köpeği erkek bebek anlamındaymış :)

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
inşallah cnaım benim

3 Mayıs canım :KK16: Sen ne gördün canım
hayırlara vesile olsun inşallah :nazar:

bende gördüm bu ay emzirydm çok güzel bi bebekdi. bide yengem çock arabsı sürdüğümü görmş ben bnm arabamı ona vermişim ben bndn snra bu çocuk arabamı sürcm demişim
4 gün kala evde testte çıkmadı 1-2 gün var bu sbh kan verdm baaklm hayrlısı umudum azda olsa hala var kocmn bi göbeğim var sanki ya gören hamilemsn diyo :) kasık ağrm göğs agrmda var

ama snrm ben bu ayda şizofreni hamileym :))

bende gördüm bu ay emzirydm çok güzel bi bebekdi. bide yengem çock arabsı sürdüğümü görmş ben bnm arabamı ona vermişim ben bndn snra bu çocuk arabamı sürcm demişim
4 gün kala evde testte çıkmadı 1-2 gün var bu sbh kan verdm baaklm hayrlısı umudum azda olsa hala var kocmn bi göbeğim var sanki ya gören hamilemsn diyo :) kasık ağrm göğs agrmda var

ama snrm ben bu ayda şizofreni hamileym :))

:KK1: şizofreni haa çok güldüm canım bu lafa sanırım bende de
oldu bu :KK1: Rabbimin izniyle inşallah hamilesindir canım benim
sonucunu mutlaka bildir bana Rabbim yardımcın olsun

:KK1: şizofreni haa çok güldüm canım bu lafa sanırım bende de
oldu bu :KK1: Rabbimin izniyle inşallah hamilesindir canım benim
sonucunu mutlaka bildir bana Rabbim yardımcın olsun

kocama sürekli söylüyorum hamile kalamadm ama bu 5 ayda şizofreni oldum diyorum çok gülüyrz işde
hatta gebe göbeğimi oğlum dye seviyrm oda karışma artık bırak oğlumz uuyusun diyo :))
kocam takmıyo fazlada ben delirym hayırlısı olsn..
hasta olcm gbide hissdyrm dün idrarda çıkmadı ama belli olmaz hayırlııs olsun...
mutlaka hbr verccm

ben bugün gördüm ultrasona giriodum hatta rahimin içine kadar gösteriodu doktor böyle sanki içindeymişsin gibi. ama zigottu daha :)) yerim onu dicem de sanmıyorum eğer öyle bişe çıkarsa direk yazarım :KK70:

ben ruyamda idrar testimin pozitif ciktigini goruyordum hatta birisi kan testide yaptir diyordu insallah hamileyimdir..

bugun idrar testi yaptim pozitif cikti yarin kan tahlili yaptiricam insallah. insallah hamileyimdir saglicakla alirim kucagima..

X