Hamile Olmadan önce Beli Ağriyan Varmi Arkadaşlar

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
YARIN ADET GÜNÜM YOK DİCEK KADAR AZ BELİM AĞRIYO HİSSEDİYORUM ÇÜNKÜ ADET OLCAM GALİBA HAMİLELİK ÖNCESİDE BEL AĞRIRMI ARKADAŞLAR?fisfisfis

canımm bende henüz hamileliği tatmadım ama bildiğime göre oluyo ağrı bel ağrısı özelliklede kuyruk sokumu benimde günler gecikiyoda 5gün inşallah hamişimdir kızlar dua edelim birbirimize...

çok Tşk Edrim Canim Inş Sende Hamişsindir Tabi Hepimiz Bugün Adet Olmam Gerek Hadi Hayirlisi Tik Yok Hala Dua Edelim Birbiimize Olurmu Sevgiyle Kal

evet aynı adet ağrısı gbi bel ve karın ağrısı yaşanıyor.hatta ben artık gelcekse gelsın rahatlıyım dıye yakındım kendı kendıme.ama hamişimm gelmedi..

kızlar slm ya benim bu ay adetim farklı oldu yani üç gün sürdü ve çok az kanamam oldu acaba üstüne görme denilen olayımı yasadım normalde 5 ve 6 gün sürerdi ama bu kısa ve az kanamalı oldu acaba hamile olabilirmiyim kızlar böyle bişey yasayan varsa hemen cvp yazsın.

kızlar slm ya benim bu ay adetim farklı oldu yani üç gün sürdü ve çok az kanamam oldu acaba üstüne görme denilen olayımı yasadım normalde 5 ve 6 gün sürerdi ama bu kısa ve az kanamalı oldu acaba hamile olabilirmiyim kızlar böyle bişey yasayan varsa hemen cvp yazsın.

CANIM OLABİLİR BAZI ARKADAŞLARIN OLMUŞ ÖLE İNŞ HAMİŞSİNDİR ALLAH İSTEYEN HERKESE VERSİN BEBEK BANADA TABİ HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN Bİ TEST AL YAP BELKİ ÇIKAR CANIM HAYIRLISI OLSUN :teselli:

X