hamile olma şansım varmı belirtim şu

ebru26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
1.616
1
lütfen kütfen bunu bilen bana cevap yazsın bakın şimdi kızlar ; benim kasıklarımda ağrı var demiştimya size tarif ediyim sanki kasıklarımda ipler var birsürü ipler ben nefes alıp verdikçe veya hareket ettikçe o ipler kasılıyor ve ağrı yağıyor hiç böyle bir surum yasamıslar varmı bu hamilelik belirtisimidir sizce

benimde kasıklarım çok ağrıyodu içten içe yırtılıyo gibi hissedıyodum sonra test yaptım hamıleymışım hemde 4 haftalık.yanı bı test yap.hatta test te bıle 2. çizgi cok silik çıkmıştı emın olamamıştım gidip kan testı yaptırdım onda kesinleşti hamıle olduğum.inşallah umduğun gibi çıkar

kasıklarımda ağrı var 2 gündür ve belimde ağrı var beyaz ve koyu kıvamlı akıntım var sizce hamile olabilirmiyim ayın 20 sinde adet olmam lazım bekliyorum ama sabırsızlanıyorum bide bu kasık ağrısı sanki içimde kasıklarımda bir sürü ipler varda nefes aldıkça veya hareket ettikçe acı veriyo bu nedir hamile olabilirmiyim sizin fikrinizde önemli cevap yazsanız çok sevinicem:KK61:

benimde kasıklarım çok ağrıyodu içten içe yırtılıyo gibi hissedıyodum sonra test yaptım hamıleymışım hemde 4 haftalık.yanı bı test yap.hatta test te bıle 2. çizgi cok silik çıkmıştı emın olamamıştım gidip kan testı yaptırdım onda kesinleşti hamıle olduğum.inşallah umduğun gibi çıkar

ah esram ah ağzından bal damlıyor işte sen benim acımı daha güzel anlatmıssın sanki kasıklarım içten içe yırtılıyor aynen benimde öyle ayyyy acaba bendemi hamileyim ama esra benim adetime 5 gün var testte çıkarmiki adet geçmeden senin adetin geçmişmiydi sen ne zaman test yapmısın canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadasım:nazar:

merhaba kızlar bende hamile olduğumu göğüs uçlarımın renginin hafif koyulaşmasından bildim 4 haftalık bile olmadan daha midem bulanıodu kasık ağrılarım batar gibiydi birde devamlı adet olacakmışım gibi ağrı oldu halende oluor...birde komşumun biri kipriğimden ve kaşımdan bilmişti daha ben bilemezken.......

benımde aynen komşum anladı hamıle olduğumu test yap kesin hamılesın sen dedi.göğüslerimde bıraz büyümüştü.bende adet sancısı sandım o kasık ağrılarını ama değilmiş.benim adetlerim düzensiz o yüzden adet olmadığım bi ay yapmıştım testı

birde karnım ve kasık bölgem şişti sanki ciddi ciddi hamileyim kendimi hamile moduna soktum bi görseniz beni :):):):)::) arkadaslar 9 ay önce 5 haftalık bebeğimi düşürdüm 2 ay korunduk 7 aydırda istiyoruz daha tutmadı eğer bu ayda olmazsa bidahaki aya soğan kürüne baslicam ayrıcada eşimede keçi boyunuzuna bu ay soğan kürünü 1 gün yaptım ama hamile kalmamıssam bu ay 15 gün düzenli yapcam ALLAH tan hayırlısını istiyorum hakkımda ....bakalım :KK34:

hadi bakalım hayırlısı inşallah hamilesindir bu sefer annesine sıkı sıkı tutunsun bebişin

merhaba kızlar bende hamile olduğumu göğüs uçlarımın renginin hafif koyulaşmasından bildim 4 haftalık bile olmadan daha midem bulanıodu kasık ağrılarım batar gibiydi birde devamlı adet olacakmışım gibi ağrı oldu halende oluor...birde komşumun biri kipriğimden ve kaşımdan bilmişti daha ben bilemezken.......

gözün aydın canım bişi sormak istedim kirpik duymustum ama kaşlardan nasıl anlaşılıyormuş yzarsan cok sewinirim.......:KK16:

gözün aydın canım bişi sormak istedim kirpik duymustum ama kaşlardan nasıl anlaşılıyormuş yzarsan cok sewinirim.......:KK16:
Benimde kaşımdan anlamıştı komşum:KK1: Hani soğukta cilt kurur kaşların pul pul olur ya ona benzer oluyormuş hamileyken birde hafif dökülmüş gibi sanki seyreliyormuş ama dökülmüyor kaşlar şekli değişiyormuş????

Benimde kaşımdan anlamıştı komşum:KK1: Hani soğukta cilt kurur kaşların pul pul olur ya ona benzer oluyormuş hamileyken birde hafif dökülmüş gibi sanki seyreliyormuş ama dökülmüyor kaşlar şekli değişiyormuş????

aaaaa cok tuhaf ya kızlar ilk kez duydum deri soyuluyor gibi mi oluyormuş yani ....:26:

kızlarr..

20 aralıkta ilişkiye girdim bu ilişkiden iki hafta sonra adet gördüm ilk kez. sonra düzenli olarak adet hep gördüm. bir çok kez idrar testi yaptım hepside negatif çıktı. sürekli acıkıyorum ve yorgunum. sizce hamile miyim?
kendi kendime değilim diyorum ama rahatlatamıyorum kendimi..
lütfen yardım edin...

yarın hemen bi kan testi yap içinde gönlünde rahat etsin....en net çözüm kan testi canım kesin olup olmadığını söylüyor:KK53:

kızlar bu çarsamba günü regl olmam lazım ay bu günler geçmiyor acaba olacakmıyım olmayacakmıyım sizlerde olmasanız napıcam valla... gelelim benim belirtilerime ben zaten gebe kaldığım zaman hiç bir belirtim olmuyor kipriklerim karmakarısık kasık ağrım biraz dindi ama ara ara ağrıyor bende dün karbonat testi yaptım karbonata göre hamileyim:):):):):) büyük gün çarşamba:):KK66:

İnşallah çarşamba perşembe cuma....taki 9 ay 10 gün sonraya kadar kırmızıları görmezsin.Bekliyoruz haberlerini

iyi geceler kızlarrr
bende çok bebeğim olsun istiyorum sizlerden bilgi edinmek istiyorum cuma günü az bir koyu renkli kanamam oldu cumartesi ve pazar pembemsi bir renk kanama oldu oda damla gibi peçeteyle sildiğimde geldi ve karnımda ara ara sancılar oldu acaba yerleşma kanaması olabilirmi bilgi verin lütfen...:KK49:

Son düzenleme:
iyi geceler kızlarrr
bende çok bebeğim olsun istiyorum sizlerden bilgi edinmek istiyorum cuma günü az bir koyu renkli kanamam oldu cumartesi ve pazar pembemsi bir renk kanama oldu oda damla gibi peçeteyle sildiğimde geldi ve karnımda ara ara sancılar oldu acaba yerleşma kanaması olabilirmi bilgi verin lütfen...:KK49:

canım en iyisi bir kan testi yaptırman şimdi biz senin adet inin düzenlimi yoksa böyle arada olurmu olmazmı bilmiyoruz o yüzden en kesin sonuç ya idrar testi yada kesin sonuç için kan testi yap canım:nazar:

kızlar belirtilerimin arasına şunlarda girdi
* ateş basması
*kalçalarda fark edilir büyüme
*gögüslerde büyüme
*kasık ve bel ağrısı
*koyu kıvamlı ve beyaz akıntı
*adetime yakın canım hep çikolata isterken bu ay limon istemesi
*yiyeceklere aşırı bir yeme isteği
bende böyle belirtiler var bu çarsamba günü regl olmam lazım bakalım nolcak ..:KK66:

inşallahhhhhhh hamilesindirrrr bidee karbonatttt testiniii nasıl yapıyosunuz hep merak ederim:KK1::KK1::KK1:

X