Hamile olma ihtimalim?

walla niye kayda değer bulmadığı gayet aşikar kurban olduğum Allahım uğraşırız uğraşırız bizim olmaz elalemin dışına bile boşalsa olur kader işte tutsun diye ne ayağa bile kalkmam
Ahh ahh bacım hiç sorma. Neler yapıyoz neler millet bişey yapmıyo gene de acep hamile miyiz dio Bizim 10 gün geçiyo yinede test yapmaya korkuyoruz zaten yok diye

Ahh ahh bacım hiç sorma. Neler yapıyoz neler millet bişey yapmıyo gene de acep hamile miyiz dio Bizim 10 gün geçiyo yinede test yapmaya korkuyoruz zaten yok diye

ayynennn doktor geçen ay bana beta baktırda öyle başlayalım tedavive 2 ay adet görmemişsin bak dedi adet söktürücü vercekti valla benm 4 ayda görmediğim oldu 6 ayda hiç test falan yaptırmam üzülüyorm sonra dedim birisi daha konu açmış şimdi nişanlmla anal ilşkye girdm hamile kalarmym diye

Kızz anaaam dur daha neler görecez neleeeerr

Yalnız böyle söylediğiniz gibi olmuyor işte tam olarak anlatamadım. Vajinamın içine boşalmadı evet ama kasık tarafıma boşalmış olabilir veya temas etmiş olabilir. Benmde adetim 8 gün gecikti ve akıntım var bu yüzden korkuyorum

Tamam canm idrar testi yap varmi yokmu cikar kesin o yuzden korma kafan rahatlar hic olmazsa

canım boşalma olmamışsa hamile değilsindir.. stresten oluyordur.. ancak emin olmak için adetin geciktiyse eczaneden gebelik idrar testii al sonuç cıkar için rahatlar..

canım boşalma olmamışsa hamile değilsindir.. stresten oluyordur.. ancak emin olmak için adetin geciktiyse eczaneden gebelik idrar testii al sonuç cıkar için rahatlar..

Arkadaşlar ben hala adet olmadım. İdrar testim yaptım sonuç negatif çıktı ama hala adet olamadım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…