Hamile olma ihtimalim?

Snow34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2014
16
0
Arkadaşlar 2 mayısta başlayan adetim 8 mayısta bitti. Sevgilimle 9 mayısta bişeyler yaşadık ama birleşme olmadı. Yüzeysel diyelim. Dikkat ettik içime boşalma gibi bir durum olmadı. Ama adetim 7 gün gecikti belki bu durumu stres yapıyorum diyedir ama hala adet olamadım. Yardımcı olun bana nolur

Cnm tam birlesme olmadi ise hamile olma olasiligin cok az hatta hic ama herhangi bi suphen varsa kan testi.yada idrar da yaparsan belli olurr diikat et cnm stres tende olabilir mevsimselde olabilir

tam birleşme olmadı hatta hep dışarıya boşaldı ama bi korku kapladı böyle ve adetim 1 hafta gecikti. Yaşadığım yer dolayısıyla test veya kan testini yapamıyorum ama adetim biraz daha gecikirse başka bir yerde yapmaya çalışıcam. Adet bitiminden 1 gün sonra da hamile kalma ihtimali yok diyorlar ama doğru mu acaba

Canm bn evliyim adet bitiminde birde yumurtlama gununde hamile kalma ihtimalin yuksek ama hamile degilsin bnce korkma kesin degilsin
O yuzden icin rahat olsun sana tavsiyem dugunxugun olana kadar sabirrr ;-)

Adet bitiminde çok düşük diyolardı ben öyle biliyodum adetin 14. Gününe kadar çok düşükmüş akıntım oluyor adetim de gecikti tam 1 hafta çok korkuyorum ve sık tuvalete gidiyorum.. Çok şey okudum belki de psikolojiktir bilmiyorum.. Zaten artık çok daha fazla dikkat edicez

Fazla canm adet bitiminden yumurtlama gununun sonuna kadar sen cnm en iyisi idrar
Testi al negarif ise kesin yoktur

Hiç vajinama boşalma olmadı ama peçeteyle sildikten sonra belki bende silmişimdir diye şüpheleniyoruz bi de ablacm

Ahhh annemm korkma bişi olmaz :)) yahuu biz o kadar uğraşıyoz yıllarca kalamıyoz maşallah siz bi yüzeysel bişiden şak hamile psikolojik rahat ol kuzum gerçi Allahın dedi olur :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Belirtileri vardı sanki ne bileym sık tuvalete gidiyorum canım bi şey yemek istemiyo falan bende çok korktum çocuğunda başının etini yiyiyorum sürekli ama adetim 1 hafta gecilti ya..

Yokk canımm o psikolojik bide suçluluk duygusu korku hepsinin karışımı işte :) rahat ol stresten olmuyosundur

Yokk canımm o psikolojik bide suçluluk duygusu korku hepsinin karışımı işte :) rahat ol stresten olmuyosundur

Çok teşekkür ederim ya içim ferahladı resmen :) umarım bir an önce adet olurum çünkü tam 7 gün gecikti..

vajinaya çevresine boşalma gercekleşmediyse kalmazsın
bir de bu ay çevremde evli bekar herkesin gecikti ya
tüm evli ve birlikteliği olan arkadaşlarım topluca hamile sandılar kendilerini teker teker dökülüyorlar ama :))

Yaşadığınız yerde sevgilinizle ilişkiye girebiliyosunuz ama test yapamıyosunuz? İlginç valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…