hamile olma ihtimalim var mı

abadi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2011
189
0
arkadaşlar adet tarihim 19 ekim.adet tarihime kadar bekleyemedim bugün kan tahlili yaptırdım değerim 10 çıktı.sonuç negatif ama mide bulantım,göğüslerimde dolgunlaşma ve ağrı var bide halsizlik var acaba tahlili erken yaptırdığım için mi negatif çıktı???hala bir ümit var mı hamilelik için?

çok erken heveslenip kendini pisikolojik olarak adapte etme bence! ben kızıma hamileliğimi sat a bir hafta kala öğrendim ama benim yerleşme kanaması dedikleri lekelenmem olduğu için şüphelenip yaptırmıştım bundan 5 sene önce bi de :) gelişen teknolojiyle daha hassas ölçümler yapılıyodur diye düşünüyorum seni umutsuzluğa düşürmek istemem ama en az bir hafta daha beklemeni öneririm testi tekrar etmek için.. sabretmek çok zor ama.. beklemekten başka çare yok malesef Allah gönlüne göre versin :)

arkadaşlar adet tarihim 19 ekim.adet tarihime kadar bekleyemedim bugün kan tahlili yaptırdım değerim 10 çıktı.sonuç negatif ama mide bulantım,göğüslerimde dolgunlaşma ve ağrı var bide halsizlik var acaba tahlili erken yaptırdığım için mi negatif çıktı???hala bir ümit var mı hamilelik için?

mrb canım negatifi kim söyledi sen 10 çıkmış demişsin 5 ten yukarı pozitif dir bende dayanamıyorum test için ama erken sonra insan çok üzülüyor

değerin 10 çıktıysa gebelik var demek canm 5 ten üstü hamilek oluyo. 2 gün de bir testi tekrarla eger 2 gnde 2 katına çıkmışsa değer hamilesin..

mrb canım negatifi kim söyledi sen 10 çıkmış demişsin 5 ten yukarı pozitif dir bende dayanamıyorum test için ama erken sonra insan çok üzülüyor

tahlili aldığımda hiçbişey söylemediler hastanede ben nette baktım değer 10un üzerindeyse gebelik vardır yazıyodu oyüzden negatif yazdım.

tekrar bak eminsen 10 olduğuna hamilesin ozaman karşında tecrübe konuşuyor am yinede benim yüzünde umutlanma olurmu üzülmeni istemem

tahlili aldığımda hiçbişey söylemediler hastanede ben nette baktım değer 10un üzerindeyse gebelik vardır yazıyodu oyüzden negatif yazdım.

hayr canım değer 5'in üstündeyse hamilelik var ama önmli olan bu değil önmli olan değerin günde 2 katına çıkması 2 gün snra tekrar test yap eğer değer 2 katına çıkarsa hamilesin canım... RABBİM gönlüne göre versin...

X