hamile olma ihtimalim nedir?

opeth06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2011
3
0
erkek arkadaşım spermden önce salgılanan şeffaf sıvıya bir kaç kez parmaklarıyla dokunmuş ve elleri kuruduktan sonra benim klitoris ve vajinal yolumun girişinde elini içeri sokmadan beni uyardı.
böyle bir durumda benden salgılanın sıvıyla parmaktaki olası spermlerin zarımdan ileri giderek hamile kalma ihtimalim nasıldır acaba. çok endişeleniyorum

sıfır olacak kadar kesin gözüyle bakamıyorum malesef. o sıvıda azda olsa spermler bulunuyormuş sanırım okuduğum kadarıyla ve bilindiği gibi spermler vajinal yolun dışından da yumurtaya ulaşabiliyor.
aslında 2 olayında oranları düşük ama yinede insan rahat edemiyor böyle istemsiz bir durum karşısında

sen bu sekılde hamıle kalırsan ben de bu halimlee amuda kalkarım

Son düzenleme:
bu şekilde hamile kalmazsın merak etme ama bildiğin doğru erkeklerin menisindede az da olsa sperm var ama bu şekilde hamile kalman 0. elinde kurumuş diyosun zaten azcık canları var 5 dakkika sıcak olmayan bi yerde kalan spremler hemen ölüyor..

Geri cekilme yontemiyle korunan insanlar bile hamile kalmıyorsa bu zamanda senin ihtimalin 0 yani. Cok abartıyorsun bu konuyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…