Hamile olduğumu öğrendim ama sevinemiyorum

ALLAH'ıma şükürler olsun.Sadece bebeğimi görmeyi beklerken süpriz olarak kalp atıslarınıda gördüm dünyalar benım oldu.

Canım ben yine beklemedeyim. Kesenin etrafı düzgün görünmediği için doktor bir şey demedi.Salı günü tekrar gel dedi, bilmiyorum ne olacak. Allahım inşallah hayırlısı olur. Senin adına çok sevindim canım ne güzel bebeğinin kalp atışlarını duymuşsun, inşallah bana da nasip olur.

ALLAH'ıma şükürler olsun.Sadece bebeğimi görmeyi beklerken süpriz olarak kalp atıslarınıda gördüm dünyalar benım oldu.

bak gördünnü boşuna endişelenmişsin.hayırlı olsun tekrar tekrar.bizler içinde dua et lütfen

hıc stres yapma! stres bebegın en buyuk düşmanı bende de ne kanama ne bı belırtı hıc bişe olmadı sadece adet sancısı cektım ilk 3 ay sonrada ara ara cok hafıf bulantılar ve suan hıc hamıle değilmiş gibi ne agrı nede bır sızı bız 5. aya girdik cok sukur benımde gec döllenme adetle uyumsuz gidiyorum ama hıc sorun değil cunku bebek gelısıyor kılosunu alıyor ve stres yapmıyorum asla oda etkılenmesın dıye ve benım sat sadece 11.97ydi düşünebılıyormusun ilk öğrendıgımde varmı yokmu cok belırsızdı doktor secımın cok önemlı ıyı bı doktor bul derim guven doktoruna ve kendıne en önemlısıde bebegıne.. insallah saglıklı hayırlı bı evladın olur INSALLAH...

HAYIRLI OLSUN bunu sımdı gördum :) sewındım cnm insallah tamamına ermekde nasip olur :) beslenmene dıkkat et ; süt yumurta et meyve sebze bol tüket balık ye arada bı onlar bızım gelecegımızın en degerlı bireylerı olacak ınsallah.

dualarım ınan senınle olucak ınsallah sende benım yasadıgım mutlulugu yasarsında en kısa zamanda burda bıze ıletırsın.Kalp atıslarını duyamadık hala kucuk dıyordu ama barız kalbının attıgını gorduk tık tık atıyodu ablası ztn onu gordugumde o an kı rahatlıgı ömrum boyunca yasamamısımdır.15 gun sonra yıne gıdıcez.ALLAH'ın ıznıyle ınsallah senden de guzel bır haber alıcaz,üzülme.Ben cok bosa uzmusum kendımı o kadar gun bosa yıpratmısım.

sagol canım benım,zaten beslenmeme ogrendıgım ılk gunden berı cok dıkkat edıyorum bundan sonra ıkı katına cıkarırım herhalde :)

bak gördünnü boşuna endişelenmişsin.hayırlı olsun tekrar tekrar.bizler içinde dua et lütfen

sagol canım,dualarım hepınızle ınanın ıns.hepımız bebıslerımızı sagsalım kucagımıza alcagımız gunlerde gelır.

canım
rabbim kolaylıklar versin inşallah hayırla sağlıkla kucağına alırsın sadece doğum önemli değil kontrollerde çok önemli şimdi yapman gereken en önemli şey ilgili bilgili içine sinen ve seni rahatlatan iyi bir doktor bulman hepsi bir olmuyor maleseff onun için gideceğin doktora çoook dikkat et derim..

haklısın canım doktordan doktora cok fark oldugunu bızzat yasadım krıze gırdım ama sanırım artık doktorumu buldum sımdılık hersey yolunda gıbı ınsallah...

cnm bnmde aynı seler basıma gelmişti ama Allah a cok sükür bugn gittim doktora we bibişimi kesesini gördük :) 5+1 mişiz ufacık bişi senn adınada cok sewindm Allah bibişlerimizi alacgımız günüde nasib ede r inş

öncelikle hayırlı olsun arkadaşım.. benimde bi tane kızım var ona gebe kaldığımda hemen hemen aynı sorunla karşılaştım ama hastanede çalıştığım için tecrübeliydim oradaki hocalardan biri boş gebelik veya dış gebelik olduğunu anlamak için 2 gün arayla test yaptır dedi artış varsa normal gebelik düşüş varsa boş gebeliktir dedi iki gün bekledikten sonra test yaptırdım tıpkı senin ki gibi 5 haftalıktı aynı değerlerde çıkmıştı sonra iki gün sonra iice emin olmak için bidaha yaptırdım şüphe iice kalktı 10 günü tamamladıktan sonrada kalp atışları duyuldu sende bi 2 gün sora test yaptır derim artış varsa için rahat olsun...

sagol canım,dun dayanamayıp dr a gıttım bebegımıde kalp atıslarınıda gordum ablası sımdı ıcım cok cok rahat artık

Benim kuzenimde senin gibi olmuştu onun adet gecikmesi olurdu zaten hamile kaldığını anladığı zaman 2 ay öncesinden hesaplamışlardı ama henüz 1 aylık hamileydi doktor boş gebelik falan demişti oda çok korkmuştu ama durum anlaşınca herşey açığa kavuştu :)
zaten adet ağrsı gibi ağrınız var ama adet olamıyorsanız çok büyük oranda hamile olunuyor :)
sağlıkla kucağınıza alın bebişinizi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…