hamile olduğuma iyice inanmıştım :(

mysweetbaby

sabrın sonu selamet
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
320
172
Merhaba kızlar bu ay adetime 10 gün kala karnımda şiddetli batmalar başladı yere eğilemiyordum acıyordu sık sık wc ye gidiyordum adet günüm geldi tık yok çok sevindim tabi ertesi gün test yaptım negatifti 2gün daha geçti bir tane daha yaptım yine negatif sonra bir tane daha yaptım 2.çizgi çok silikti ama vardı derken tamam oldu dedim artık adetim tam 6 gün gecikti derken akşam adet oldum ağrılı bir şekilde ve bittiğim andı bütün hayallerim umutlarım bir anda yok olmuştu kendimden bir kere daha nefret ettim :KK43: ama bana kalırsa sanırım yine düşük yaptım çünkü temmuz ayında yaptığım düşük bunun aynısıydı ağrılı; ilk başta açık kırmızı sulu kanlı ve bugün ağrım hala deli gibi devam ediyor. doktora gitmedim zaten gitsemde bşy olacağı yok moralim zaten yerlerde bir de hastane ortamını hiç kaldıramam çok üzgünüm kızlar buraya yazmamın sebebi şu ben bşye karar verdim belki benimle aynı fikirde olanlar da vardır bundan sonra bebek için değil aşk için beraber olduğumuzu düşünecem ilişki esnasında ve deli gibi sürekli takvime bakmayacağım kendimi dinleyip ay oram ağrıdı buram acıdı deyip kendimi hamilelik psikolojisine sokmayacağım çünkü farkında olmadan hamile gibi hissetmeye başlıyorum kendimi elimi karnıma falan götürüyorum bazen bu çok acı.ve kırmızıları görünce bunalıma giriyorum bu hayatımda yaşamadığım büyük bir tramva bu yüzden bakalım bir de böyle deneyelim faydası olursa size haber veririm bu arada beni de hangi listeye eklerseniz ekleyin şu anda adetimin 2.günü çalışmalarımız devam edecek tabiki ama çok da umursamayacağım bu ay ben gerçekten çok yoruldum mutsuzum kızlar:sinifsinif:

:KK43: canım bence bi doktora git..eğer düşük yapıyosan içinde parça falan kalmasın..bende düşük yaptım ve bende bebek istiyorum..yarın adet olcam ama bekliyorum. deli gibi test yapıyorum..umutlanıyorum..bilmiyorum. allah sonumuzu hayır etsin :)

canım aynısı bende oldu birde hamileyim diye konu açmıştım hatta kan tahlilim bile pozitif çıktı arkasından adet oldum tutunamadı anneciğine yani kimyasal gebelik geçiridim bu ay ki kadarda hiç böyle adet olmamıştım bir daha test falan yapma bende yapmayacağım insanın psikolojisi bozuluyor bırak bir ay geçsin adetin benim düşüncem

evet canım ben de öyle yapıcam belki bu ay öyle gün aşırı yapmam bile biraz dinlenmek gerek belki de :KK43::1no2:

evet kızlar bende psikolojik olarak çok aylar böle hamilelik yaşadım geçen ay her belirtiyi hissettim
ama bu ay hiçç takmadım 8 9 günüm var regl günüme...allah vereceği zamanı biliyor diyorum ve stres yapmamaya çlşyrum herşeyin hayırlısı kızlarr dua edelim birbirimize

kızlar hayırlısı deyin üzmeyin kendinizi düşecekse erken düşmesi daha iyiacısı büyük tamam ama daha acısı olmadığı için şükredin...ben her çeşidini yaşadım biliyosunuz....yıpratmayın kendinizi...normal adet oldunuz gibi düşünün...

hayırlısı olsun üzülme bende 1.5 yıldır bekliyorum

her ay hayaller kuruyorum sonra bu hayallere inanıp sanki gerçek hamileymiş gibi davranıyorum oturup kalkmam bile değişiyor...

ama nedense benim adetim hiç gecikmedi...
ya 2 gün önce oldu

yada beklediğim tarihte oldu....

seninki gecikmiş bence düşük yaptığına inanıyorsan doktora git..bu ikinciyse sebebi vardır..

tekrar tekrar üzüleceğine bence şimdi üzül ve bir daha olmasın...

X