hamile olduğuma inanmak istiyorum. lütfen yardım edin

gunesbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2011
85
0
merhaba arkadaşlar arama motoruna aklıma gelenleri yazdığımda hep kulüp çıkıyordu karşıma bende üye oldum. artık mesaj yazabiliyorum. sizin cevaplarınız benim için çok önemli lütfen yardımcı olun
benim adet tarihim 7 gün geçti ama test yapmaktan korkuyorum belkide umudumu kaybetmek, hayal kırıklığına uğramamak için of. buradan okuduğum limon testi diye bişey vardı evde dayanamayıp yaptım ona göre hamileyim. sormak istediğim şu benim adetim her ay aynı tarihte olur asla sekmez ama son 3 aydır gecikmeye başladı 3-4 gün gecikip adet oldum ama bu ay olmadım ve 4 yıldır evliyim. artık gebe kalmak istiyorum. bi arkadaşım rahim kendini hazırlıyor ondan gecikmiştir geçen aylar dedi doğru mu? böyle bişey var mı? ayrıca kasıklarım ağrııyor ve su gibi bir akıntı var hep adet oldum sanıyorum tuvalete koşuyorum ama bişey yok. çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum bu arada göğüslerim hiç hassas değil adet olacağımda büyüyor ve hassaslaşıyorlardı. oh içimi döktüm. şimdiden teşşekür ederim

canım limon testi bence çok saçma böyle şeylerle kafanı karıştırma.eminim şimdi kendini hamiş ılarak kabul ediyorsun bunu yapma kendine zarar verirsin.yarın git kan testi yaptır.için rahatlasın bence..

nasıl durdun 7 günn yaaa sabır valla bu kadar istmeye ben 2 gün geçti yaptım valla sen iyi durmuşun bence test yaptır akıntıı çok oluyor bende bütün günümü tufaletde geçiriyordumm hasta oldum diye ama boş akıntı bence bekleme artık yappp hayırlı haberler verirsin inş

arkadaşlar hepinize teşşekür ederim. test yapmamın ve yaptırmamamın nedeni 10 günden önce belli olmuyor demeleri ve ben hamile olmadığımı öğrendiğimde ufak çaplı bir ağlama krizine giriyorum ve eşim bu hafta yanımda değil onu beklemek istiyorum ama çok haklısınız bende inanmıyorum limon testi denen şeye sadece denemk istediğim için yaptım. yarın eczaneden bir test alıp yapıcam inşallah hamileyimdir. bu rahmin kendini hazırlama mevzusu doğru mu?

canım benim bugün 4 gün geçti iki gün önce yaptım silik çıktı ikinci çizgi galiba hamileyim .bende adet belirtilerimin hiç olmamasından anladım.göğüslerimde hiçbir sıkıntı yok,akıntım adete yakın artar ,kanamaya dönüşürdü o da yok..yabi anlayacağın bu iş hiç belli olmayabiliyo..bugün biraz halsizlik ve başağrısı oldu sabah sonra geçti bir de sol yumurtalıkta bir sertlik hafiftennn..herşey gönlünce olsun,Rabbim hayırlısını versin..

blkbu çok çok teşekkür ederim. sağol. bebeğin hayırlı uğurlu olsun. Allah kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…