hamile olan arkadaşlarımız bakabilir mi

SiremimS

İremim~Eslemim
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
11.270
1.279
merhaba arkadaşlar ben 13 gün sonra 1 yıllık evli olacağım daha bebek düşünmüyorduk yeni düşünmeye başladık sorum size çalışmalara başladığınız da vajinaya boşalındığında bütün sıvı içinizde kalıyor mu akmıyor mu yoksa sıvı akıyor mu mesala birazıı bu önemli mi hamile kalmak için yada bütün sıvının akmaması mı lazım gebelik için bana bilgi verirseniz çok mutlu olacağım a.s.

canim yarisi akiyor yarisi gidiyor
akanlar tuvalete
akmayanlarda bebek yapmak icin yola koyuluyorlarr
bebek istemiyorsan hic bunlarla ugrasma en iyisi
korunn yerimseniben

illaki vajina atar spermin bi kismini disariya..birtane sperm bile gitse rahime yeterlidir bebek icin..

sıvının tümünün içerde kalması mümkün degıl sadece ilişkiden hemen sonra yataktan kalkma 2 dakka kadar yat,yat ki spermler hızla yumurtalıklara ulassın,şöyle söyliyim ortalama bosalma sırasındakı sperm sayısı 300milyon.bunun sadece %1 i sınırı asıyor ve 3milyon sperm yola koyuluyor ve bunlardan sadece bır tanesı yumurtalıga gırıp döllenıyor canım.buyuk bır mucize degılmı.neyse bırde yumurtlama dönemıne denk geldımı,deme keyfıne :)) tabı Allah hayırlısını versın önce inşallah.

canim yarisi akiyor yarisi gidiyor
akanlar tuvalete
akmayanlarda bebek yapmak icin yola koyuluyorlarr
bebek istemiyorsan hic bunlarla ugrasma en iyisi
korunn yerimseniben

yok cnm artık düşünüyoruz diye yazdım zaten gamyoncuiremsu

ozaman insallah en kisa zamanda kalirsin canim
endise etme
akanlar gitti falan diye
ama yataktandada bi sure kalkma
ben kaybettigim bebegime
hemmmeeeen banyoya gittimm hepsi gitti sandim ama nafilee megerse gebe kalmisim sende kalrsin insallah

ozaman insallah en kisa zamanda kalirsin canim
endise etme
akanlar gitti falan diye
ama yataktandada bi sure kalkma
ben kaybettigim bebegime
hemmmeeeen banyoya gittimm hepsi gitti sandim ama nafilee megerse gebe kalmisim sende kalrsin insallah

evet cnm bende hemen kalkardım yatktan gebe kalmayım diye meğerse içine kaçmış sanırım bundan 4 ay önce kimyasal gebelik olmuşum cnm seninki ne gebelikti normal miydi cnm :CüvCüv:

Son düzenleme:
normaldi canim ama ben iki aylikken kalbi durmustu
bak suan yine hamileyim
bende hemen kalktim diye kendimi suclamistimm
ama dr ilgisi yok dedii ya yinede inanmiyorumm
allah her isteyene versin insallah

yani ilişkiden sonra en az yarım saat kalkmayın diyo dr lar tabi bazılarının hemen tutuyo a ayrıda
hemen hemen hepsi çıkıyo önemli olan bu zaman zafı içinde birinin yumurtayı döllemiş olması

bak suan yine hamileyim

amin cnm herkese versn senn nasibindede bunları yaşamak varmış bak ne gzl hamilesin yne cnm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etisin bebişini canım

içeri giren sıvı sperm değil canım meni sıvısı ..spermler bu sıvının içinde bulunur ..ilişkiden bir müddet sonra bu sıvı muhakkak akar fakat spermler çoktan yola koyulmuştur bile..o yüzden endişe etme ..bu şekilde de hamile kalabilirsin..

tşkr cnm ha bu arada biliyorum cnm sıvının sperm olmadığını :icecream:

Canım,hepsinin kalması mümkün değil.Çogu çıkıyor hatta!!Sana tavsiyem sen ilişkiden sonra ayağa hiç kalkama ve bir süre en azından yarım saat yat.Ben bu ay ilk defa denedim,bizde yeni istiyorduk.İlişkiden sonra 1 saat yattım,tuvalete ise hiç gitmedim uzun saatler ve hamileyim!! :dance: Zaten istemiyorsanda hemen tuvalete gitmen temizlenmen önerilir.Yani bu önemli bir nokta!İyi çalışmalar canım!!! :sm_cool:

sağol cnm hayırlı olsun bebişin inş sağlıkla kucağına alırsın cnm hmm bu arada artık istiyoruz ama bakalım daha çalışmalar yeni cnm :CüvCüv:

canım içeri giren giriyo zatende ben gebe kalmadan önce eşinle beraber bi dr gitmeni tavsiye ederim çünkü gebeliği düşünen her çift öncelikle dr gitmeli böylece hem yapaçaklarınızı bilirsiniz hem aklına bi soru takılmaz ayrıca dr adet tarihine göre ilişki günlerini belirli bi periyoda sokuyo benim tavsiyem bu kolay gelsin

slm canım eğerki düşünüyorsan evet ilişki sonrası biraz yat gerçi veren allah sonuçta bizde denilenleri uyguladik.bir arkadaşımız çok güzel yazmış bunun sadece 1 tanesi senin yumrtalığına ulaşıp gebe bırakıyor yani çok mucizevi birşey.doktorum bana hedef tahtası ve ok örneği vermişti hiç unutmuyorum.sen hedefsin eşinde ok oluyor canım.allah hayırlı evlatlar nasip etsin bak ogluşum da tekmeyle destekliyor teyzesia.s

canım hepsinin içinde kalması mümkün degil ama genede ilişkiden sonra hemen kalkma bir süre yat sırt üstü canım zaten kazanan bir tanesi oda buluyo yolu canım benim hayırlı haberler verirsin inş sende bize Allah nasip etsin canım.hamile kalmak için misyoner ilişki sekli çok önemli bunuda belirtiyim....

chatlak_4180 ve zeynepözdil arkadaşım sağolun çok güzel yazmışşsınız.bu arada zeynepözdil inş sağlıkla bebeğini kucağına alırsın cnm chatlak cım misyoner ilişki derken anlayamadım açarmısın acaba:uhm:

bak suan yine hamileyim

arkadaşım kalbi durdu deyince meraklandım bebeğin kalbi karnında durunca belirtilerin oluyomu
bend ehamileyim 14 +3 haftalık hep içimde böyle bir korku var beni aydınlatırmısın aslında sorunsuz bir hamilelik geçiriyorumn ama korkuyorum işte

canım benim misyoner ilişki sırt üstü ilişki yani erkegin üste olma durumu ben bu konuda çok araştırdım ve çok okudum..ilişki bitince bir yarım saat hiç kalkma öyle yat canım hatta ilişkiye girmeden tuvalet ihtiyacını gör..ilişkiden sonra tuvaelete gitme canım bende senin gibi hamile kalmaya karar verdim ve o ay içinde hamile kaldım doktorumla bildiklerimi paylaştım ve bilgili oldugum ve araştırdıgım için tebrik etti ...bende bildiklerimi paylasıyorum canım inş hamile kalırsın sende seninde hayırlı haberlerini alırız sende bize müjdelersin...herseyin hayırlısı tutana kadar devam sormak istedigin birsey olursa her zaman yardımcı olurum....dualarım sizinlee a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…