hamile olacağını rüyasında anlayan var mıdır acaba?

Rüyamda karnım burnumda doktorlar benı dogumhaneye alıyorlar ne kadar ıkındıysamda cocuk gelmedı cok sıkıntılı bır ruyaydı eşimde annesının mezarının yanında bır bebek mezarı gordugunu soylemıstı 1 haftaya kalmaz dusuk yaptım:KK43:

Rüyamda karnım burnumda doktorlar benı dogumhaneye alıyorlar ne kadar ıkındıysamda cocuk gelmedı cok sıkıntılı bır ruyaydı eşimde annesının mezarının yanında bır bebek mezarı gordugunu soylemıstı 1 haftaya kalmaz dusuk yaptım:KK43:

Rabbım o yattıkça sizlere omur versın cnm. zaten bılıyosundur düşük olmasaydı muhtemelen sağlıksız bır bebek olurdu. düşüğün arkasıda çabuk gelır. hayırlısına hayırlı zamanda kavuşman dıleğıyle...

Rabbım o yattıkça sizlere omur versın cnm. zaten bılıyosundur düşük olmasaydı muhtemelen sağlıksız bır bebek olurdu. düşüğün arkasıda çabuk gelır. hayırlısına hayırlı zamanda kavuşman dıleğıyle...
AMIN saol cok tesekkurler , rabbım ısteseydı dunyaya gelmesını zaten olurdu o bu bahane yıyecek ekmegı yokmus sefaatcımız olur ınsallah ama ılk goz agrısıı ıste unutulmuyor:KK43:

CNM başın sağolsun,hamile kalamamaktan daha zordur eminim bebeğini kaybetmek,doğmamış olsada:KK43: birdaha kötü rüyalar görmezsin inşallah.bekle bakalım yakında karnı burnunda görürsün kendini:)

CNM başın sağolsun,hamile kalamamaktan daha zordur eminim bebeğini kaybetmek,doğmamış olsada:KK43: birdaha kötü rüyalar görmezsin inşallah.bekle bakalım yakında karnı burnunda görürsün kendini:)
AMIN canım tesekkur ederım evet kaybetmek cokmu cok zor ınsallah guzel dıleklerın ıcın ayrıca tesekkurler:KK16:

AMIN saol cok tesekkurler , rabbım ısteseydı dunyaya gelmesını zaten olurdu o bu bahane yıyecek ekmegı yokmus sefaatcımız olur ınsallah ama ılk goz agrısıı ıste unutulmuyor:KK43:

allah sabır versn canım
inş bebeklern yine olur sağlıklı uzun ömürlü hayırlı

rüyanız çok güzel belki verir mevlam size iki erkek evlat eğer verirse adlarını hasan hüseyin koyun belki bi işarettir bu rüya... benim iki kızım var ilk kızımda eşim bi kız cocuk görmüştü gelip sarılmıştı ona rüyasında ikinci kızımda da ben hep bi kız bebeği emzirirken görüyodum kendimi i kaç defa gördüm rüyalar işarettir derler hayırlısı allahtan

rüyanız çok güzel belki verir mevlam size iki erkek evlat eğer verirse adlarını hasan hüseyin koyun belki bi işarettir bu rüya... benim iki kızım var ilk kızımda eşim bi kız cocuk görmüştü gelip sarılmıştı ona rüyasında ikinci kızımda da ben hep bi kız bebeği emzirirken görüyodum kendimi i kaç defa gördüm rüyalar işarettir derler hayırlısı allahtan

öyle canım öyle hayırlısı allahtan.Bakalım mevlam ne eyler,ne eylerse güzel eyler:)

kızlar merhaba geçen ay ve dün bir rüya gördüm,size anlatayım baya etkilendim .lütfen kötü yorum yapmayın ama :) benim 5 yıldır çocuğum olmuyor:KK43: Neyse ilk rüyamda bir evdeyim kapıyı bir adam çalıyor sonra birşeyler anlatıp bana senin çocuğunun adı ne diyor,bende benim 2 oğlum var adlarıda hasan ve hüseyin diyorum. Sonra dünkü rüyamdada güya bir türbe gibi yerdeyim,ben normalde açık biriyim ama rüyada kabedekiler gibi giyinmişim ,bir koltuğun üzerinde oturuyorum koltuk havada duruyor ve herkez gelip elimi falan öpüyor bana çocuklarını gösteriyorlar.Sonra türbenin adına bir bakıyorum hz. Fatıma türbesiymiş.Güye benide hz fatıma zannediyorlar.Sonra ben koltuktan inip eve gidiyorum ,pizza siparişi veriyorum ,10 yaşlarında biri şişman biri zayıf çocuk getiriyorlar pizzayı.önce üst kata çıkıyorlar ,ben diyorumki burası çocuklar sonra getirip pizzayı veriyorlar sonr şişman olan bir dilim alıp yiyor bende paralarını veriyorum.Sonra ben unutmuşum hemen hz. fatma internetten baktım Hz.hasan ve hüseyinin anneleri.Ben unutmuştum onların anneleri olduğunu.Kızlar ne bilim şimdi bu rüyalardan ne çıkarmalıyım.5 yıllık hasretim dinecekmi:KK43:

çok güzel bir rüya bu bi fakire yardım et ihmal etme. sabrın sonu selamet ben rüyalara inanırım belkide ikiz yavrun olacak.
Bende rüyamda daha bi 15 gün önce elma alıyorum yaşlı bembeyaz sakallı bi adamdan ısrarla yeşil veriyor ben kırmızı istiyorum bi bakıyorum bi kaç tane kırmızı veriyor. uyandım dedimki kesin hamile kalacağım geçen hafta hiçbi belirtim olmamasına rağmen bu rüyaya sebep test yaptım pozitif çıktı. Ayrıca bu elma mevzusu bizim ailede meşhurda geçen hamileliğimde annem görmüştü yeşil elma yiyormuşum ama bi tarafı ezikmiş ona rağmen onu istemişim ve oğlumun sağlık sorunları oldu doğduğundan beri şimdi iyi çok şükür Allah herşeyin hayırlısını versin

çok güzel bir rüya bu bi fakire yardım et ihmal etme. sabrın sonu selamet ben rüyalara inanırım belkide ikiz yavrun olacak.
Bende rüyamda daha bi 15 gün önce elma alıyorum yaşlı bembeyaz sakallı bi adamdan ısrarla yeşil veriyor ben kırmızı istiyorum bi bakıyorum bi kaç tane kırmızı veriyor. uyandım dedimki kesin hamile kalacağım geçen hafta hiçbi belirtim olmamasına rağmen bu rüyaya sebep test yaptım pozitif çıktı. Ayrıca bu elma mevzusu bizim ailede meşhurda geçen hamileliğimde annem görmüştü yeşil elma yiyormuşum ama bi tarafı ezikmiş ona rağmen onu istemişim ve oğlumun sağlık sorunları oldu doğduğundan beri şimdi iyi çok şükür Allah herşeyin hayırlısını versin

canım benimde test alıp yapasım geliyor ama beklicem mecbur çünkü ayın 22 sinde adet günüm daha baya var yani:)senin kaç çocuğun var cnm.sanırım hamilesin ama birde oğlun mu var?Allah bağışlasın çocuklarını.Neyi vardı oğlunun doğum sırasındamı bir şey oldu.Neyse gerçi iyiymiş çok şükür.Allah birdaha göstermesin...

canım benimde test alıp yapasım geliyor ama beklicem mecbur çünkü ayın 22 sinde adet günüm daha baya var yani:)senin kaç çocuğun var cnm.sanırım hamilesin ama birde oğlun mu var?Allah bağışlasın çocuklarını.Neyi vardı oğlunun doğum sırasındamı bir şey oldu.Neyse gerçi iyiymiş çok şükür.Allah birdaha göstermesin...

senin daha çok varmış hayırlısı olur inşallah daha yumurtlama dönemindeymişsin. evet benim bir oğlum var hamileyken detaylı ultrasonda böbrekte sorun çıktı doğduktan sonra ameliyat vs bi sürü şeyler yaşadık şimdi iyi çok şükür. şimdide hamileyim inşallah sağlık sorunu yaşamayız.

ben anlamamıştım ama ruyamı anlattığım kişiler hamile olduğumu soylediklerinde hadi canım değilim demiştim ama meğersem hamileymişim :)
ben rüyamda kuru soğan gördüm soğanı soyduğumuz zaman bazen iki tane birbirine yapışık soğan çıkar ya içinden öle bi rüya görmüştüm

Bende kızıma hamileyken rüyamda yeşil çiçekli bir toka görmüştüm kızıma takıyordum ve kızım oldu... şu an adetim gecikti test yaptım negatif cıktı ama hala adet olmadım bir haftadır ve rüyamda birseyler gördüm tekrar ama eşim diziden etkilendiğimi düşünüyor gördüklrimi:KK53:

X