hamile olacağını rüyasında anlayan var mıdır acaba?

sementa33

olacak olacak:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
1.025
20
kızlar merhaba geçen ay ve dün bir rüya gördüm,size anlatayım baya etkilendim .lütfen kötü yorum yapmayın ama :) benim 5 yıldır çocuğum olmuyor Neyse ilk rüyamda bir evdeyim kapıyı bir adam çalıyor sonra birşeyler anlatıp bana senin çocuğunun adı ne diyor,bende benim 2 oğlum var adlarıda hasan ve hüseyin diyorum. Sonra dünkü rüyamdada güya bir türbe gibi yerdeyim,ben normalde açık biriyim ama rüyada kabedekiler gibi giyinmişim ,bir koltuğun üzerinde oturuyorum koltuk havada duruyor ve herkez gelip elimi falan öpüyor bana çocuklarını gösteriyorlar.Sonra türbenin adına bir bakıyorum hz. Fatıma türbesiymiş.Güye benide hz fatıma zannediyorlar.Sonra ben koltuktan inip eve gidiyorum ,pizza siparişi veriyorum ,10 yaşlarında biri şişman biri zayıf çocuk getiriyorlar pizzayı.önce üst kata çıkıyorlar ,ben diyorumki burası çocuklar sonra getirip pizzayı veriyorlar sonr şişman olan bir dilim alıp yiyor bende paralarını veriyorum.Sonra ben unutmuşum hemen hz. fatma internetten baktım Hz.hasan ve hüseyinin anneleri.Ben unutmuştum onların anneleri olduğunu.Kızlar ne bilim şimdi bu rüyalardan ne çıkarmalıyım.5 yıllık hasretim dinecekmi

Son düzenleme:
rüyanız cok güzel yaaaaaaaaa hayırlı olsun insallah ona niyet edelim öyle olsun insallah

saol canım ya .kimselere anlatamıyorum rüyamı:)belki dalga geçerler belki içlerinden hayır dilemezler diye.bir tek buraya yazdım.Ama böyle rüya gören arkadaşlar varsa yazssalar ne iyi olur.sonra sonuçlarada bakarız:)belki çıkar rüyalarımız:)

insallah canım bende cok önce görmüştüm talı güzelmi güzel 2 tane kızım vardı bebek biri esmer biri daha kumral.hala unutmadım o rüyayı.gercek olursa yazacagım sana insallah.seninkide insallah bebiş olsun rüyanız cok güzel dalga gecilecek biryanı yok inanın

Son düzenleyen: Moderatör:

ya cnm biliyorum aslında hep aklımda bebek var ondanda etkileniyorum tabi ama belki allah yüzüme bakmıştırda bir işarettir bu.Kurban olduğum allahım sen ben ve benim gibi bebek hasretiyle yananların yardımcısı ol...

Canim ruyan hayra cikar insaallah...iyi dusun iyi olsun. Ben de ikinci hamilelegimden bir kac ay once hatta ikinci cocugu kesinlikle istemiyorum derken, ruyamda kundakta bir bebek gordum kucagimda.sonra nasil olduysa bebek sahibi olmaya karar verdik ve hemen hamile kaldim.deli gibi erkek istememe ragmen ruyamda kiz oldugunu gormustum ve ikinci kizim dunyaya geldi uc ay once.rabbim tez vakitte hayirli bi evlat nasip eder seninde ruyalarin cikar insaallah...

amin canım sizin gibi iyi niyetli insanların dualarına okdar ihtiyacımız varki...Allah evlatlarınıda sana bağışlasın.Valla 5 yıldır çocuğum olmadığı ve uğraştığımız için artık bize kız erkek fark etmiyor:)Hayırlısı ,eli yüzü düzgün olsun yeter.:)

İnsan hayatını rüyalara bağlamamai gerek inslh hayra çıkar bende hamile olduğumu bilmeden rüyamda oglumu gördüm ve aynı rüyamdki gibi rabbim verdi dilerim sana da hayırlı bi evlad nasip etsin

İnsan hayatını rüyalara bağlamamai gerek inslh hayra çıkar bende hamile olduğumu bilmeden rüyamda oglumu gördüm ve aynı rüyamdki gibi rabbim verdi dilerim sana da hayırlı bi evlad nasip etsin

tabiiki rüyalara bağlamamalı ve dediğim gibi kafaya çok taktığımdanda olabilir:)Ne güzel ama demekki rüyası çıkanlar varmış senin gibi ne mutlu inşallah dileğin dua olur:) çok saol...

inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın.aslında bende rüyamda gördüm şuan hamileyim yani daha yeni 2 ye katlaması bekliyorum.daha önce bir düşüğüm oldu onu rüyamda görmüştüm. kucağımda simsiyah saçlı bir bebek vardı ama kız mı erkek bilmiyordum ve sonra hamile olduğumu öğrendim ama düştü. geçen hafta yine kucağımda bir çocuk vardı yine siyah saçlı diğeri gibiydi ve daha sonraki günde test yapmışım ve silik çizgi çıkmış diye gördüm ama en etkilendiğim rüya şu.peygamber efendimizin süt kızkardeşini gördüm ve bana 2 düşükten sonra bebeğin olacak dedi gerçekten de 2 düşüğüm var biri kanda çıktı diğeri kana gideceğim gün düştü ama idrar testinde çıkmıştı ve diğer düşük gibi büyük parça düşmüştü yani eminim o da düşüktü.bakalım inşallah bu sefer hayırlısıyla kucağıma alacağım.birde geçen sene bir rüya görmüştüm. peygamber efendimiz 8 eylül de öleceğimi söylemişti ve ben çok korkmuş etkilenmiştim hatta o gün geldiğinde abdest alıp namaz kılıp kocamla helalleşmiş ve öyle yatmıştım.işin tuhaf yanı şu eğer bu bebeğim doğarsa hesaba göre 7-10 eylül arası doğacak yani aynı tarih ihtimali var.bakalım hakkımda hayırlısı

Canım rüyan çok güzel hayır dileyelim hayır olsun İnşaAllah ..

bende Eylül ayında hamiş olduğumu öğrendim 29 ekimdede kaybettim ve şuan tekrar hamile olmayı çok istiyorum Rabbim
ikimizede , İsteyen herkese nasip etsin

cnm benim bildiğim rüyada ölmek veya ölümle ilgili birşey görmek hep hayır derler.Sonuçta ölüm yeni bir başlangıç.İnşallah bebeğin hayırlısıyla doğacak merak etme.Ne güzel allah kucağına almayı nasip etsin.

Aminnn cnm aminnnn.Rüyalara kaldı işim ama belki tutar ya işte bir umut.Allah gönlümüze göre verir inşallah,aratmaz daha fazla...

canım çok güzel bir rüya görmüsün inş rüyan dilediğinn gibi çocuğa çıkar

bende buay 2 kez erkek bebek gördüm benm evladımmış eşimde görmş buay

ve tatlı gördüm rüyamda inşşş buay mucizem benmledir aallahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat versin aminnn

inşallah canım:)hadi bakalım rüyaları bekliyorum ve çıkanlar mutlaka yazsın buraya:)

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn insallah canım iyi düsünelim iyi olsunhersey güzel olacak insallah.bebeiş haberini görünce sevinicem canım insallah

bence ruyanız çok guzel. bende ruyamda kızım oldugunu gördukten bır ay sonra hamıle kaldım.çok etkılenmıştım o ruyadan.ve kızım oldu
ALLAH tez zamanda yavrunuza kavuştursun ınş

bence ruyanız çok guzel. bende ruyamda kızım oldugunu gördukten bır ay sonra hamıle kaldım.çok etkılenmıştım o ruyadan.ve kızım oldu
ALLAH tez zamanda yavrunuza kavuştursun ınş

Sibelim ne diyosuunnnn sennn:) allah bebeğini analı babalı büyütmek nasip etsin cnm.ben ve benim gibilere ümit oluyorsunuz , sizin gibi arkadaşlar ne güzel.çok saol.

eşimde bugün bıyıkları olan 3 4yaşlarında bir erkek çocuk görmüş rüya tabrilerinde iyişeyler yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…