Hamile olabilirmiyim ?

lilifee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
21
0
Merhaba kizlar, araniza yeni katildim acaba bana yardimci olurmusunuz? biz 2.inci cocugu düsünüyoruz adet olmam gereken tarih 20.03.13 di ama görünürlerde bisey yok 20 sinde cok az kahverengi geldi ondan sonra bisey olmadi bide sanki böyle grip olacakmisim gibi halsizim biyerlerim agriyormus gibi hissediyorum yarin test yapicam daha beklesemmi acaba bide benim adetlerim düzenli gelir simdi ara ara sarimsi seyler geliyor.

yarın uyanır uyanmaz aç karnına kaset testini yap tatlım..eğer ki 2 hafta önce gebe kaldıysan sonuç olumlu çıkar,negatif çıkar ise 1-2 hafta sonra tekrar yap o zaman olumlu yada olumsuz sonuç verir..hakkında hayırlısı olsun :44:

tesekkürler canim yarin deniycem bakalim hayirlisi :)

Sonuç ne oldu canım merak ettim

hamileyim canim gecen cumartesi yaptim sonuc negatifti ama sali günü test yaptim tekrar ama sonuc bu kez pozitifti yani hamileyim :)

Canımmm benimmm çok sewindim Bundan sonraki dönem daha da önemli, çok dikkat etmen gerekiyo. Bende ilk aşılamam tutmuştu belirtilerimde vardı 15. gün düşük oldu canım. İnşaalh sağlıklı bir şekilde evladına kavuşursun.

arkadaslar gecen ay ılk asılamam tutmustu ve dusuk yapmstm.bu ay doktor bızm denememızı ıstemstı. ama bu ay hamılelik belırtsı gormedgm ıcın umutsuzluga kavsmustm.tutmadı dıye dusunurken sarı akıntımdan snra dun aksam ılk beyaz akntm geldı ılk hamılelgmdekı gbı.aldrmadım pek ama bugun yine geldı. camasırmı dgstrdkten sonra kahverengi cok az leke ve ustnde beyaz akıntı. cok kafam karıstı tekrar umutlanmaya basladm. adetime 10 gun var. siz boyle bseyle karslastnz mı arkadaslr. bıde 2 gun once yatakta donme harketimdn sonsa sol yumurtalık kısım acıdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…