Aile Planlaması Hamile olabilirmiyim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ceren999 bnm norlevodan sonra oldugum adetın ustunden tam 17 gun gectı kan tahlılı negatıf cıkıyor ama adet olamıyorum... bu adet olamadgm surede yne norlevo kullanmak zorunda kaldım duzenım hepten sasırcak offf

ceren999 bnm norlevodan sonra oldugum adetın ustunden tam 17 gun gectı kan tahlılı negatıf cıkıyor ama adet olamıyorum... bu adet olamadgm surede yne norlevo kullanmak zorunda kaldım duzenım hepten sasırcak offf

canım norlevodan sonra 17 gün demişssin sanırım belki ara kanama olarak görmemişsindir norlevo sonrası olduğun kanama normal adetinde olmuş olabilir benim norlevo sonrası 1 tane kanamam oldu mesela normal adetmden 1 hafta önce olmuştu adet günümde bitmişti birdaha olmadım 2. adetime kadar..2. adetm şimdi 8 gün geçti hafif kahverengi akıntı şeklinde başladı bakalım nolacak..

canım norlevodan sonra 17 gün demişssin sanırım belki ara kanama olarak görmemişsindir norlevo sonrası olduğun kanama normal adetinde olmuş olabilir benim norlevo sonrası 1 tane kanamam oldu mesela normal adetmden 1 hafta önce olmuştu adet günümde bitmişti birdaha olmadım 2. adetime kadar..2. adetm şimdi 8 gün geçti hafif kahverengi akıntı şeklinde başladı bakalım nolacak..

canım ben ılk norlevoyu adet olmayı bekledgm gun ıctım yanı 14 aralık adet gunumdu adet olmadım bde tedbır olsun dıye ıctım snra 19 da adet oldum bu adettı cunkı ara kanama olamazdı adet zamanım gelmıstı...ocak ayının da 19 unda adet olmam gerekıyordu olmadım yanı bnm ıkıncı adetımı 17 gun gectı ama bgn lekelenme oldu ıns devamı gelır aralık ayında kullandgm norlevodan snrada boyle olmustu tam 5 gun snra baslamıstı kanama ıns yıne adetımı olurumda hapa baslıycam

kızlar nerdeyse 1 ay olucak bugünde hem test yaptım negatif cıktı hem ultrasonla muayene oldum bısey cıkmadı. stresten gecıkıyorrrr bence bızımkı lınetcım. en kısa zamanda ıns bu maydonoz ıse yarıyor mu ?????

linetcim norlevodan sonra olan kanamadan kac gun sonra adet oldun tam olarak ? Bide test fln yaptin mi bu arada ne yapsm bilmyrum hala olmadim

aynı durum bende de oldu.norlevo sonrası kanamam normal adetime 1 hafta verken başladı.başta az az geldi ama sonraları normal adetim gibiydi 6 gün sürdü.şimdi norlevo sonrası kanamamın üzerinden 22 gün geçti.göğüslerimde hassasiyet, kasıklarımda ağrı ve ara ara mide bulantılarım var.bunlar adet belirtisi mi yoksa hamile kalmış olabilir miyim bilmiyorum:KK43: norlevonun etkisi olabilir diyeceğim ama etkisi bu kadar uzun sürer mi? yardımcı olursan çok sevinirim

ben de üç gündür helak oluyordum bugün kan testi yaptırdım negatif çok şukur durumumuz hemen hemen aynı canım seninle..23-29 ekim arası ilişkim oldu arkadaşımla.korunduk hiç bir endişeye mahal yoktu..1 hafta sonra ayın 6sı gibi adet oldum.adetim kopkoyu ve siyahtı,ve az oldu...neyse 1 ay geçti aradan ara ara baş dönmesi( ama daha önce hiç olmayan bir şekilde!) bulantı kusma..gögüslerime dokunamıyorum şişlikten,kalçamda ve belimde batma..iştah artışı..5 kilo aldım iki ayda..ama ben yine ihtimal vermiyorum çünkü korunduk eminim yani..neyse gelelim 2.adetime..5 aralıkta oldum,bu kez normal oldu..ama benim hala devam başım dönüyor,midemde ekşime vs..3 gün önce dank etti...dedim noluyor kilo da aldımm...öldüm öldüm dirildim resmen..bugün test yaptırdım negatif çıktı,adetime 5 gün var şuan..negatifi görünce rahatladım biraz ama,adet sonrası tekrar kan testi yaptıracağım..yarın da idrar testini deneyeceğim..sana da bol şans bir de sıkma kendini diyeceğim ama..elde değil,anlıyorum..

arkadaşlar ben şunu anlamıyrm bu kadar korkuyosunuz peki neden yapıyosunuz böyle birşeyi eminim ki testlerde negaitifi görünce yine devam etmişsinizdir takiii pozitif gelene kadar

arkadaşlar ben şunu anlamıyrm bu kadar korkuyosunuz peki neden yapıyosunuz böyle birşeyi eminim ki testlerde negaitifi görünce yine devam etmişsinizdir takiii pozitif gelene kadar
böyle bişi dediğiniz seks mi korunmamak mı?çünkü korunduk diye belirtmiş zaten.
hamileliğin 2. ayında testler negatif vermez genelde,hamilelik hormonları epey yüksektir çünkü.negatifse yüksek ihtimal negatiftir.tabi bi kan testi yaptırmanız içinizi rahatlatmak açısından iyi olur bence.

X