Aile Planlaması Hamile olabilirmiyim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
hayatım bncede bırsey olmaz oylesıne sordum sıkma canını :)

ozge sana yazmıstım bunu .. gormedın sanırım.

kendime diyorum ki sakin ol.kan testinde bir şey çıkmadı,adetin yakın ,olacaksın..bi süre böyle..sonra içimi kurt kemiriyor sanki..erica kan testi sonucu sonucum <0,1 yazıyordu.bu negatif demek değil mi bi kere daha sorayım emin olayım..allahım kafayı yicem...

negatif demek canım ben bi sitede görmüştüm orda tahlil sonuçlarını söylüyorlardı doktora orda bi çok kişi yazmıştı <0,1 diye doktorda negatif hamile değilsiniz demişti :) rahatlayabilirsin :) benimde bugün kahverengi akıntım başladı ufaktan demin gördüm ilaç emilimi oldumu olmadımı emin değildim önceden akıntıyı görünce sevindim yan etkilerinde var demekki ilacı emilimini olumsuz etkileyen bişey olmamış :)

Son düzenleme:

en son ne zmn adet olmustun snde norlevo ıctın sanırım kan testını nerede yaptırdın ?

birde canım ben bu ara adaçayı içiyorum bol bol birde civan perçemi..Adetini getirir hem hemde düzene girmesini sağlar..Birde maydanoz yiyorum bazen suyunu içiyorum kaynatıp...Söktürüyor...

birde canım ben bu ara adaçayı içiyorum bol bol birde civan perçemi..Adetini getirir hem hemde düzene girmesini sağlar..Birde maydanoz yiyorum bazen suyunu içiyorum kaynatıp...Söktürüyor...

sen bişey yaşamamışsın ki adam gibi neden korkuyosun öbür kızları bilemem ama send ebişey olmadığına garanti edebilirim. koku duydun diye hamilemi kalınırmış alemsin

sen bişey yaşamamışsın ki adam gibi neden korkuyosun öbür kızları bilemem ama send ebişey olmadığına garanti edebilirim. koku duydun diye hamilemi kalınırmış alemsin

benden gelmediğine emin olduğum bişeydi..hala endişe duyuyorum ama bekliyorum...Bilmiyorum belki başıma gelmese bir yerde okusam banada gülünç gelebilirdi ama yaşadıktan sonraki psikoloji helede ilk defa yaşamıssan gerçekten de çok kötü oluyor..Ama dediğin gibi olmasını en çok ben isterim..

en son ne zmn adet olmustun snde norlevo ıctın sanırım kan testını nerede yaptırdın ?
benim durum biraz farklı ben erkek arkadaşımla ilişkiye ekimin son haftası girdim bi hafta sonra da adet oldum..sonra üzernden bir ay geçti beş aralıkta tekrar adet oldum..korunduğum için önce hiç şüphelenmedim,derken ciddi gebelik belirtileri oldu içime kurt düştü..geçtiğimiz cuma günü özel bir hastane de test yaptırdım yani beş gün önce..sonuç negatif..adet günüm bugün ya da yarın,eli kulağında ama..şuphe işte acaba üstüne mi gördüm de gebe kaldımdiye düşünmeden edemiyorum..

herkese iyi akşamlar.benim bi sorunm wr we btn yazdklrnzı okudm yardım edeblcğnze inanyorm..6 yıllk bi beraberlğm wr birbrmze güwendğmz içn bi glecek planldğmz içn bşeler yaşamk istdk..23 aralkta berabr olduk frsat bulamadğm içn 60 saat snra norlevo içebldm.prospektsnde okudğm kadaryla kanama yapyoms ama bnde bu sefer hç öyle şyler olmadı bundan önce bi kere dha içtiğimde 5 gün snra kanamam olmuştu.. 6 ocak gbi adet olcm şuan göğslerm çok ağryo kasklarımda garp sancılar wr bi halszm yorgunum byle şeyler yaşıyorm hamilemym yksa adett olcam diyemi böyle anlamyorm gidip test alcamda açıkçası gerçktn eczanedki insanlrdn çok utandm alamadm.beni aydınlatrsanz çok sewnrm..

mmousee en son dun test yaptırdım yani yaşadığım ilişki üzerinden 6 hafta geçmiş oluyor ve bu test te negatif.. 10 gun oncce bir test daha yapmıstım o da negatifti, yine bir hafta once de evde ıdrar testi yaptım o da negatif.. artık birşey olsa cıkardı sanıyorum:/ ne dersiniz???

adet oldun mu ? ılacı bıraz gec ıcmıssın ama bırsey olmaz sanırım 72 saat yazıyo prospektusunde

Merhaba kızlar benimde canım çok sıkıldı, dün kan testi yaptım betahcg 2,5 çıktı gebelik yokmuş, halen adet olmadım moralim bozuk, sadece bana ümit veren hep kan testim 0 çıkardı ilk defa 2.5 çıktı ona bile mutlu oluyorum düşünün artık

kızlar ben regl oldum ama aklıma takılan bişey var hem erken geldi hemde normalde 2.günümde parça parça pıhtı gibi şeyler gelirdi ve koyu olurdu..şimdi daha açık geliyor ve pıhtı yok acaba ilacın etkisimi ?

lınet
evet cnm ılactandır...bn dha adet olmadım
salı gunu kan testı yapıcam

çok şükür boşuna korkmuşsun linet, ama hamile kalmak öyle kolay değil. hele sürtünmeyle falan olması imkansıza yakın. ben de çok korkuyordum korunsak da korunmasak da :) kaç defa idrar testi yapmışımdır. 3 aydır evliyim, 1 ay doğum kontrol hapı içemedim risk aldım yani ama bişey olmadı tabi regl olana kadar psikolojim alt üst oldu.

Seni merak ettim canım durumun nasıl oldu?

Bütün sayfaları derınlemesıne okudum. Arkadaşlar gerçekten harıka bır sıte burası yanı ınsanlar burda bır cok seyı paylasabılıyor.Lınetcım aynı durumları yasıyorum suan ogrencyım ve ters bısey olursa dıye dusunmekten yoruldum. 48 saat sonra ıctım norlevoyu korunduk ama bır kaç suphem oldu. ılacı ıctıkten sonra kusma ıshal halsızlık gıbı seyler görmedim. 19 unda ıçtım 30 unda 2 gün süren koyu renklı kanamam oldu. normalde ayın 2 sınde adet oluyorum iyice korkmaya basladım bu bır ara kanamamıydı ılacın yan etkısımı yoksa adet mı gordum gerçekten anlamadım.Yardımcı olursanız cok sevınırımmm tesekkür ederimmm şimdiden.

benimde norlevodan 2 Hafta sonra kanamam olmuştu adet tarihime 5 gün vardı..senin yaşadığın büyük ihtimalle ara kanamaydı canım ve çoğu yerde okuduğum kadarıyla adet tarihimizi norlevodan sonra olduğumuz ara kanamanın başlangıcına göre yapıcakmışız..bian önce geçse gitse 10 yaş yaşlanmış hissediyorum kendimi

kizlar bu ilac maksimum ne kadar gecikme yapar yani ters bisey varsa gec kalmakta istemiyorum eczaneden test alsam dogru sonuc verir mi 19 gun gecti iliskiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…