Hamile olabilirmiyim?

Olsun ne yapalım...Kısmet...

selam arkadaslar ben 4.5 ay once dıs gebelıkten amelıyat oldum sonra adetım duzenlı olarak geldı ama bu ay adetıme 4-5 gun kala gebelık testı yaptım ıkıncı cızgı cok sılık cıktı sonra kanda baktyırdım 32.23 cıktı sızce ben hamıle olabılırmıyım cevaplarsanız cok sevınırım...

geç döllenme olmuş olabailir dr gidin kan değerinizde ki artışı takip edin
dış gebelik yaşamışsınız dr ile takip edin bence

Çok üzüldüm canım, bir dahaki sefere artık ben de aynı durumdayım şu an, gerçi daha test filan yapmadım ama korkuyorum hayal kırıklığına uğramak istemiyorum :

Bozo85 senin önceki yazılarını okudum az önce...Yaklaşık bir ay önce sende aynı şeyleri yaşamışsın.Sanırım benim şimdi ne hissettiğimi çok iyi anlıyorsun.Henüz adet kanamam başlamadı sancım ve birazcıkta kahverengi lekelenmem var.Canlıda olmasa,tutunmasada hala içimde bir yerlerde.Yinede 5 günlük hamilelik,annelik çok güzeldi.Hayatimda ilk defa tattım bu duyguyu.Onunla konuşmaya bile başlamıştık(Neyse kısmet..Hayırlısı olsun...Hamile kalırsak haberleşelim...Kimyasal hamilelik geçirenler olarak birbirimize umut oluruz...Allah herkese hayırlısını versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…