hamile olabilirmiyim ?

Daha 1,5 aylık evlisin ve hamile değilsin diye şimdiden psikolojini bozmaya başlamışsın..

Çok kötü...

Demek ki 5-6 sene bebeği olmayanların kafaya takmaları psikolojilerinin alt üst olması çok normal..

Bu ne acele? Daha cicim aylarındasınız ya , yaşamanıza bakın...:))))))

bencede doktor güler ve kovalar valla bizi ha.
sperm ve yumurtalık durumuna baktırırız hiç olmazsa diyor eşim 34 yaşında hemen bebek istiyor.daha neyi bekleyeyim bu yaşımda diyor.
bide ailesinde bi kaç bebeği olmayan var korkuyor galiba.

bu ne telaş:teselli: bir sakin olun derim ben. bebek istemenizi anlıyorum tabi ki, hepimiz istiyoruz ama şimdiden bu kadar telaşa düşerseniz, Allah korusun ciddi bir problemle karşılaştığınızda atlatmanız çok daha zor olur. henüz çok yeni evlisiniz, Allah izin versin tez zamanda olur çocuğunuz. yeter ki siz sakin olun a.s

bencede bu kadar acele etmeyın.daha çok yeni evlisiniz.ben 4.5 yıllık evliyim.biz de çocuk istiyoruz.bence evliliğin tadını çıkar birsz.ok

selam kizlar....ben bu ay hamile kalmak icin cok ugrastim ama adet belirtilerim basladi...adetime bir hafta var ve goguslerim agriyor...benim herzaman adetime bir hafta kala goguslerim agrir...bu ay sizce adet olucammi yine ??

slm arkadaşlar ben sitenize yeni üyeyimm sohbetiniz ve paylaşımlarınız çok ilgimi çekti,benim adetimde 5 gün geçti,her ay adet olmadan 3-4 gün önce bacaklarım ve belim feci şekilde ağrırdı ama bu ay hiç ağrı falan yokk,bizde bebek istiyoruz pazartesi doktora gidcem veya test yapcam umarım hamileyimdirr,çok fazla belirti yok aslında sadece çok halsizimmm,dua edin bana lütfen umarım isteyen herkesin küçük meleği olurrrr.....

merhaba arkadaşlar 40 gündür doğum kontrol hapı kullanıyorum önce 10 gün yasmin ardından hemen yaa24+4 kullandım paket bitti ve ardından hemen 2 gün içinde kanamam geldi fakat normal olduğuzum zamanlara göre çok az geliyor kanamam. bunun sebebi doğum kontrol hapını yeni kullandığığm için olabilirmi yada hamaile olma ihtimalim varmı. bu arada dün test yaptım ve negatif çıktı. bilgili arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…