hamıle olabılırmıyım?

canım bak bizde bekliyoruz elimizden geleni yapıyoruz ama yapacak bişey yok verecek olan Allah biz bekliycez stres yapmamaya çalış altın kural bu canım gerisi gelir eminim...

slm canım inşallah bebiş yoldadır ama iyice emin olmadan sakın hayale kapılma sonra üzülme bitanem mutlu haberi alıncada bize haber ver bende ilk kan tahlili yaptırdığımda çıkmamıştı sonra oldu kısmetse 3,5 ay sonra doğacak stres yapma arkadaşım oldumu
a.s.

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.uzun süredir sizi takip ediyoum.bebek istiyorum ama beklemekten çok sıkıldım

duygucum merhaba hoşgeldin canım bende senin gibiyim 8.ayı bitirdik 9. aydayız ama hala gelmedi inşallah bu ay gelir regli oldum bu ay bitiikten sonra çalışmalara devam ama ben bu ay hesaplama yapmicam canım ne zaman isterse yanijeyyar en iyisi böyle sende sıkma canını rabbim meleklerimizi bize göndereceği zamanı bilir bizimde beklemekten başka çaremiz yok

Duygu canım,hoşgeldin,ziyaretçi defterime yazmışsın..sen de aç ayarlardan istersen..:)

canım ya her ay ben de aynı şeyleri düşünüyorum bu ay hesap falan yok diyorum ama yine hesap kitap yapıyorum oluruna bırakamıyorum.belki de sabretmek gerek

herkes nerede bana yardım edecek kimse yok mu

Duygu harika bi haber:lepi:, bence yarın gidip bi kan testi vermelisin! Hatırlarsan dün yazışmıştık, ikimizinde 4 günü kalmıştı:roflol: Bende mi test yapsam acaba! Ne zaman yaptın testi, bende sabah yapsam mı acaba??

gözün aydın hamilesi 2.çizginin silik çıkması hcg hormonun idrarda henüz yeni yeni çıktığını gösteriyor hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…