hamıle olabılırmıyım?

rapunzel_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
106
6
selam arkadaslar benım 3 haftadır sabahları kalktığımda asırı mıde bulantım oluyo.adetım gecıktı 1,2 gun doktora gıttım 1 hafta daha beklememı soyledı olmazsa gel test yapalım dedı.hazıranın 25 sınde hasta oldum suan hastalığım bıtelı 1 hafta oldu benım bulantılar devam edıyo bu sabah tekrar doktora gıttım hastalığım bıttı ama bulantım gecmedı dedım oda kan testı yaptı yarın bellı olcak sızce hamıle olabılırmıyım.

canim insallah hamilesindir.seni umutlandirmak istemem ama benimde 1 hafta gecmisdi ve bulantilarim oluyordu.kan testi yaptim hamile ciktim suan 16 haftalik hamileyim.insallah sende hamilsindir bizimle paylas olurmu

canim insallah hamilesindir.seni umutlandirmak istemem ama benimde 1 hafta gecmisdi ve bulantilarim oluyordu.kan testi yaptim hamile ciktim suan 16 haftalik hamileyim.insallah sende hamilsindir bizimle paylas olurmu

canım tabıkı paylasırım.ama kendımı hamılelığe hazır hıssetmıyorum sankı hayırlısı yarın bellı olur.

canım tabıkı paylasırım.ama kendımı hamılelığe hazır hıssetmıyorum sankı hayırlısı yarın bellı olur.

canım ne kadarlık evlisin sen korunuyor muydun peki yani hazır hissetmiyorum demişsin ya ondan sordum ya öyle deme bak hamile olduğunu öğrenirsen nasıl sevinirsin bende hep öyle hazır hissetmiyorum diyordum şimdi ne kadar istiyorum anlatamam inşallah hamilesindir burdan sizlerin hamile olduğunu öğrenincde ben bile o kadar çok seviniyorum kiş.allah hayırlısını nasipo etsin canım

canım ben 1 yıllık evlıyım esımle korunuyoruz ama 1 aydır esım kendı korunuyo du hastalığım bıttıkten sonra 1 hafta korunmadık olmaz dıye.cocuğum olmasını cok ıstıyorum gercekten esımde cok ıstıyo ama ılıskımız daha tam oturmadı gıbı gelıyo bana esım le hemen hergun sorun yasıyoruz oyuzden hazır değılız heralde dıye dusunuyorum.ıcımde ufakta olsa bı korku var.hayırlıs olursada sevınırım tabı allahın bana verdığı o guzel hedıyeye nasıl sevınmem allah umarım sana ve butun ısteyenlere nasıp eder tatlım.

canım beniö bizde son aylara doğru hasta olmama 1 hafta kala korunmuyorduk ama bitiikten 1 hafta sonra olur diye biliyorum çünkü arkadaşım öyle hamile kaldı inşallah ya inşallah bebişin içinde senin onu farketmeni bekliyordur canım kimde sorun yok ki bizde aynı hiç sorunumuz bitmiyordu ama allahıma şükürler olsun yavaş uavaş oturdu evliliğimiz bak bebişin olsun hiç tartışmazsınız bile eşim keşke hiç korunmasaydık diyor bende o zaman çocuk bizimşle psikopat oludru diyorum oda çocuğum olsaydı hiç kacga etmezdim diyor şimdi ama iş işten geçti tabi neyse güzel haberlerini bekliyoruz

canım yarın bize haber vermeyi unutma

canim benim bisey demek icin erken cünkü yanilma payi cok yüksek ama insallah senin icinden gecen olur,insallah hamilesindir...iyi haberlerini bekliyoruz...

rapunzel nerdesin canım hani haber vericektin inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

slm arkadaşlar bende 3 haftalık hamileyim yeni öğrendim(yani 4 gün oldu)çok istiyodum çok sevindim bizde eşimle çok sorun yaşayan bir çiftiz belki yazılarımı okudunuz bilemiyorum ama genede bebek istedim.(devamlı tartıştığımız için ben korunuyodum bebek istemiyodum boşanırsak eğer olan çocuğa olur mantığıyla istemiyodum ama baktım 2,5 yıl geçti bişey değişmedi düzelir umuduyla beklemeyede devam ediyorum e yaşım ilerliyo ve ben bebekleri çok severim )kendikendime ben kimsenin kaderini değiştiremem yaşımda ilerliyo yapıcam dedim.hamile kaldım öğrendiğim gün eşime sürpriz yaparak söyledim çok mutlu oldu ama bizimki öyle mutluluğunu sevgisini pek belli etmez(yada onun arkasına sığınır)neyse bir kaç gündür gülerek dolaşıyo bişeyler düzelcek umudu taşıyodum ama dün akşam canım bişey istedi söyledim tv.bırakıp gitmedi yada üşendi(arabayla gitmesi gerekiyodu)ve dün akşamdan beri kendimi kötü hissediyorum acaba hatamı yaptım ne dicem nasıl davrancam bu adama.kendimi çokta güçsüz hissediyorum.fikirlerinizi benimle paylaşırmısınız desteğe ihtiyacım var.teşekkürler..

canım ya hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün
sen bebeğini düşün bak oda seninle üzülür peki bu zamana kadar hiç eşinle konuşmadın mı yani sorunlarınız çok mu büyük halledebilirsiniz güzelim şu üç günlük dünyada üzülmeye değmez bence bi eşinle konuş halletmeye çalışın bak artık tam bi aile oluyorsunuz üzme kendini nolur bu erkeklerin hepsi mi aynı yaa.

canim benim biz ne desekbos aslinda sen daha iyi bilirsin ama bence cok üzülme bak bebek bekliyormusun ne guzel,bunun tadini cikar...erkekler böyle iste merak etme bir sure sonra senin üzerine titreyecektir...hersey gönlünce olsun canim..

çok denedim konuşmayı eğer okuyabilirsen (aile çocuklar başlığı altında ana sayfayı aç slm arkadaşalar diye anlatmışım derdimi okuyabilirsen orda herşeyi anlatmışım)teşekkürler

Canım çok üstüne gitme eşinin. Üşenmiştir büyük ihtimalle. sıkma kendini bak bebişin de sıkılır sonra. Biraz gamsız olmaya çalış canım.a.s.

o tipler genellikle öyle olur tatlım ve düzelmezler sen en iyisi onu öyle kabul et canını sıkmaktansa ya bu adam da böyle ne yapayım de geç ayrıca dediğin gibi kimsenin kaderini değiştiremezsin bebeğinin olacağı varmış olmuş yoksa onca insan istediği halde olmuyo sen kendini strese sokma şimdi kendine çok iyi bakman lazım moralini yüksek tut yoksa sonra doğunca bi de bebeğin huysuzluğunu çekersin bebek annenin hamilelikteki halini birebir alıyor çevremdekilerden şahidim onun için dikkat et inşallah herşey düzelir

ya kızlar sonuç perşembeye kaldı yanı yarın alcam.merakla beklıyorum sonucu ama pek te sanmıyorum hamıle olduğumu belkı yanılgıdır bulantıların baska sebebı vardır.neyse yarın ola hayır ola yorumlarınız ıcın hepınıze tesekkurler...

canım cok sevındım gozun aydın allah dualarını kabul etmıs sana cok tatlı bır hedıye vermıs ne guzel bundan sonra moralını yuksek tutman lazım erkekler bazen anlamaz bızı ınan benımde cok sorunum var evlılığımde suan bıle esım benımle konusmuyo esım o kadar alıngan kı herseyı yanlıs anlayıp kızıp kusuyo ben onu oyle kabullendım ama o benı kabullenemıyo cocuğum olmasını bende cok ıstıyorum ama esımle yasadığım bu sorunlar korkutuyo benı ve olmaması en hayırlısı sanırım yınede allah bılır orasını ama bebısın olunca sana en buyuk desteğı o verır ınan onunla herseyı unutursun bebısın tatlılığı sana butun uzuntulerını unutturur.kendını uzme tatlım allah hayırlısıyla doğurmanı nasıp etsın.optum

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.uzun süredir sizi takip ediyoum.bebek istiyorum ama beklemekten çok sıkıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…