Hamile olabilirmiyim((

Sevimli091

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2023
16
2
24
Merhaba. Mart 30 regl oldum ama duzensuz adet oluyorum bazen tam zamaninda bazen 10-15 gun gecikmeyle. Gecen ay gecikmeden dolayi hamileyim saniyordum ama degilmisim. Adet duzensizligi olunca gecikti mi yoksa hala var mi anlayamiyorum. Bu ay yumurtlamam nisan 12 de oldugunu dusunuyorum cunku yumurtlama agrim vardi. Suan pek belirti yasamiyorum ama 5 gun oncesine kadar adet agrim vardi sonra 5 gün kayboldu ve bu gunden itibaren basladi. Agri olmayinca baya umitlenmisdim ama uzuluyorum ya yarin olursam diye. Sanki adet olacagim gibi hissediyorum ve cogu belirtiler yok idrar koyulasmasi ve ya gogus ucu kararmasi hassasiyeti falan. Adet agrisi olup hamile olabilirmiyim? Bircok yazida adet agrisi olur yaziyor ama degisik hissediyorum bu aci varsa nasil adet olmayabilirimki gibi

aynen adet agrisi gibi oluyo hamilelik her gun agri cekiyosun adet olacakmis gibi ama olmuyosun inşallah hamis olursun

Neden test yapmıyorsunuz

Kuzum o ağrılar oluyor. Benim de hala var ama gebeyim. Doktor çok normal olduğunu söyledi. Zaten çoğu belirtisi regl belirtileriyle aynı. Bu yönden kafanı kurcalamasın. Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Sizi umutlandırmak istemem, lütfen bu cevabımı yalnızca bir tecrübe olarak okuyun olur mu? Hakkınızı da helal edin sonucunda üzülmenize sebep olursam.
Ben hamileliğimin başında, daha bilmiyorken aynı bahsettiğiniz gibi regl ağrısı çektim. Sabah kalkıyordum aman yarabbi bir ağrı, bu sefer kesin geldi deyip tuvalete gidiyordum gelen giden yok. Uzanıyorum yine aynı ağrı, hah geldi diyorum bakıyorum yok. Eşime diyorum yok hamile olamam, oldum olucam yani ağrım var, göğüslerim hassaslaştı vs. Sonra ya acaba dedim, test yaptım 1 gün gecikmişti, pozitif gördüm. Yani gebelik belirtileri ile regl belirtileri hemen hemen aynı. O yüzden mümkünse ve gününüz geçtiyse test yapın bence. Ama tavsiyem 1 hafta geçmesini bekleyin, erken öğrenince insan daha çok panikli oluyor. Kimyasal mı, dış mı, boş mu derken ömründen 10 yıl gidiyor. En azından kan sonucunuz 1000li sayılara çıktığında kese ve kalp atışı görecek büyüklüğe erişmiş oluyorsunuz. Umarım kalbinizdekini hayırlı kılar Rabbim. Allah kucağınızı doldursun.

aynen adet agrisi gibi oluyo hamilelik her gun agri cekiyosun adet olacakmis gibi ama olmuyosun inşallah hamis olursun
Gercekten mi ama benim surekli agriyor her 5 dakikadan bir merdiven cikiyorum agriyor, iki adim atiyorum agriyor, corap giymeyince sogul olup agriyor bunlar hepsi adet oncesi oluyor(( in şa ALLAH çok tesekkur ederim

Gercekten mi ama benim surekli agriyor her 5 dakikadan bir merdiven cikiyorum agriyor, iki adim atiyorum agriyor, corap giymeyince sogul olup agriyor bunlar hepsi adet oncesi oluyor(( in şa ALLAH çok tesekkur ederim
Bende ayni sizin gibiyim dün bat günümdü gelen giden yok ama çok ağrı oluyor ara ara. Gece pedle uyudum ama sabah kalktim yok inşallah gebeyizdir

Kuzum o ağrılar oluyor. Benim de hala var ama gebeyim. Doktor çok normal olduğunu söyledi. Zaten çoğu belirtisi regl belirtileriyle aynı. Bu yönden kafanı kurcalamasın. Rabbim gönlüne göre versin inşallah
ALLAH razı olsun. Peki adet oncesi gibi soguk olunca, haraket edincede agriyor mu?

ALLAH sizden razı olsun bebeginizi sag saglam kucaginiza alin. Peki adet agrisi gibi soguk olunca, haraket edince agriyor mu? Benim gogus hassasiyetim hic yok adet oncesi olurdu ama iki aydir olmuyor

Kızlar benim testimede bakabilir misiniz. Adetime 7 gün var. Ama dayanamayıp test yaptım. Hayalet çizgiyi sizde görüyor musunuz

Eklentiler

• 7A835504-E486-42AB-A311-D0015D69479A.jpeg
    170 KB · Görüntüleme: 143
Kızlar aranıza yeni katıldım ben bebek düşündüğüm için doktora gittim yumurta tembelliği olduğunu söyledi doktorum bana geçen ay femera kullandım ama şekilsiz olusmus dedi doktorum bu ay gene kullandım bu sefer yumurta buyumemis oluşmamis hiç dedi aranızda bu durumu yaşayan var mı çok üzgünüm ne yapcam ben

ALLAH sizden razı olsun bebeginizi sag saglam kucaginiza alin. Peki adet agrisi gibi soguk olunca, haraket edince agriyor mu? Benim gogus hassasiyetim hic yok adet oncesi olurdu ama iki aydir olmuyor
Allah sizden de razı olsun, amin çok teşekkür ederim.
Ben Kasımda hamile kaldım, Aralıkta öğrendim. O süreçte hava soğuktu ve evet çok üşümekle beraber sanki artıyordu soğukla bir ağrım. Hareket etme açısından da şöyle, eğilip kalkınca, ani ağır hareket yapınca sancı saplanıyordu onun harici etkileme olmuyordu.

Cok cok tesekkur ederim. Bende de oyle galiba merdiveni cikiyorum yoruluyorum ve agri giriyor ama bugun fazla oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…