Hamile olabilirmiyim?

Ninaselle

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
46
24
29
Meraba 😊 ben bilgili kişilere birkaç soru sormak istiyorum 😊 benim adetimden 5 gün önce ovulasyon testi pozitif cıktı normalde adetimin başlangıç tarihinden 10. Günü yumurtlamam oluyor du ikinci yumurtlama dediler. Adetim suan 5 gün gecikti ara ara kasık ağrılarım oluyor özellikle göğüs ağrım ve göğüs ucu ağrım çok fazla oluyor akintim oluyor birde hamile olabilirmiyim? Birde yumurtlamak adet gününü uzatır mi? Uzatırsa en fazla kac gün olur teşekkür ederim şimdiden 🙏😊

Benim de 2 gün gecikti...ve acıyor göğüslerim. Ama hamile olduğumu düşünmüyorum çünkü regl belirtileri bana göre bunlar. Daha once 10 gun falan regl olamadim ,pko falan yok. Olamayinca baktik yine gebe degilim. Belki yumurtlamaniz gec olMustur.. bence bir test yapin

Benim de 2 gün gecikti...ve acıyor göğüslerim. Ama hamile olduğumu düşünmüyorum çünkü regl belirtileri bana göre bunlar. Daha once 10 gun falan regl olamadim ,pko falan yok. Olamayinca baktik yine gebe degilim. Belki yumurtlamaniz gec olMustur.. bence bir test yapin
Normalde ikinci kez yumurtladım bir ayda yumurtlamam gec olmadi tekrarladı bende o günleri değerlendirdim o yüzden şuan 8 gün oldu

X