Hamile olabilirmiyim kızlar belirtileri ve bilgisi olanlar yazabilirmi

papatyamur

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2022
66
17
29
Merhaba kızlar adetime 2 gün var ama yumurtlama gününden beri goguslerimin hassaslığı şişligi acıması geçmedi 4 gundurde kasıklarim çok ağrıyor adet olacak gibi bugünde öyle çok şiddetli ağrım var adetime 2 3 gün kala akintim başlardı oda başlamadı.sık lavobaya gidiyorum goguslerimin kahverengi bölümünde beyaz kabarcıklar var koyumu anlamadım acaba bu belirtileri yaşayıp hamile olan varmi

Merhaba kızlar adetime 2 gün var ama yumurtlama gününden beri goguslerimin hassaslığı şişligi acıması geçmedi 4 gundurde kasıklarim çok ağrıyor adet olacak gibi bugünde öyle çok şiddetli ağrım var adetime 2 3 gün kala akintim başlardı oda başlamadı.sık lavobaya gidiyorum goguslerimin kahverengi bölümünde beyaz kabarcıklar var koyumu anlamadım acaba bu belirtileri yaşayıp hamile olan varmi
regl belirtilero ve gebelik belirtileri ayni benim hicbir belirtim yoktu yerlesme kanamasiyla anladim canim herkesin bunyesi farkli 4 haftalikken ogrendim belirtilerim 6 haftalikken basladi

Regl belirtiler ile aynı , benim için tek farklı olan göğüs ucu hassasiyeti en yüksek seviyeydi kendim bile elimi çarpsam canım gidiyordu, bide sürekli şeffaf yumurta akı akıntım vardı

Kesinlikle regl belirtileriyle aynı . Bende ekstra olarak göğüs hassasiyeti vardı ama çok aman aman değildi birde bulantı başlamıştı oda istifra edecek kadar değildi şüphelendim adetten 3 gün önce test yaptım pozitifti. Kızımda da hiçbir belirti yoktu adet olacakmışım gibi his vardı hep akıntılardan dolayı her lavaboya gittiğimde regl oldum sanırdım ama olmuyordum adetim baya bi gecikince test yaptım pozitifti

Ögrendinizmi hamilemisiniz benim akıntımda yok dün yada bugün adet olmam gerek iki gün ônce akıntım vardı iki gündürde yok akıntım boş gebelik yaşadım hiç akıntım yoktu hatta acayip kuruydu anlamıştım hatta anneme diyordum çok kuru aynı şeyleri yaşamak istemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Regl belirtiler ile aynı , benim için tek farklı olan göğüs ucu hassasiyeti en yüksek seviyeydi kendim bile elimi çarpsam canım gidiyordu, bide sürekli şeffaf yumurta akı akıntım vardı
Benim akıntım vardı iki gün önce böyle iki üç gün sürdü iki gündür de yok akıntı şartmı ben boş gebelik yaşadım yaa aynısı değil çoo kuruydu 10 haftaya kadar kuru gecirdim doktor lar bekledi oluşur diye oluşmayınca bıraktı

Benim akıntım vardı iki gün önce böyle iki üç gün sürdü iki gündür de yok akıntı şartmı ben boş gebelik yaşadım yaa aynısı değil çoo kuruydu 10 haftaya kadar kuru gecirdim doktor lar bekledi oluşur diye oluşmayınca bıraktı
Bende boş gebelik geçirdim ama benim 7. Haftaya kadar hep beyaz akıntım oldu 8.hafta da birşey kalmamıştı zaten kürtaja alındım kanamam açıldı

Ögrendinizmi hamilemisiniz benim akıntımda yok dün yada bugün adet olmam gerek iki gün ônce akıntım vardı iki gündürde yok akıntım boş gebelik yaşadım hiç akıntım yoktu hatta acayip kuruydu anlamıştım hatta anneme diyordum çok kuru aynı şeyleri yaşamak istemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Hala adet olmadım bugün de bekleyip yarın test yapıyım bakalım

Hala adet olmadım bugün de bekleyip yarın test yapıyım bakalım
Bende olmadım aslında benim adetim iki üç gün sapmalar oluyor o yüzden baya beklemem gerekiyor sadece akıntım çok az var bakalım ne olcak bilmiyorum niye bu kadar ümitsisizim bilmiyorum nurdan bı arkadaş bana baya morel verdi sağolsun bı kere kötü şeyler yâşadık diye bir daha yaşancak diye bir şey diye şeyler söyledi ama bu hamilelik belirtisi olsa bende rahatlıcam sanki çünkü boş gebelik yaşadığımda hiç bir hamilelik belirtisi yoktu ve varjinam küp kuruydu

Son düzenleme:
Bende boş gebelik geçirdim ama benim 7. Haftaya kadar hep beyaz akıntım oldu 8.hafta da birşey kalmamıştı zaten kürtaja alındım kanamam açıldı
Geçmis olsun demekki farklı ilerliyor inşallah sağlıkla bebeğinizi kucağına alırsın kafamda çok karışık adet günüm bugün hamilelik belirtisi yok akıntım çok az var yine diyorumki heçen ay üç gün geçikti şimdi geçikme daha olmadı artık sabreticem

Bende olmadım aslında benim adetim iki üç gün sapmalar oluyor o yüzden baya beklemem gerekiyor sadece akıntım çok az var bakalım ne olcak bilmiyorum niye bu kadar ümitsisizim bilmiyorum nurdan bı arkadaş bana baya morel verdi sağolsun bı kere kötü şeyler yâşadık diye bir daha yaşancak diye bir şey diye şeyler söyledi ama bu hamilelik belirtisi olsa bende rahatlıcam sanki çünkü boş gebelik yaşadığımda hiç bir hamilelik belirtisi yoktu ve varjinam küp kuruydu
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.ama bendeki sancı çok şiddetli qnlam veremiyorum hiç böyle olmamıştım goguslerim hala acıyor damarlar çok net belli.akintim yok

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.ama bendeki sancı çok şiddetli qnlam veremiyorum hiç böyle olmamıştım goguslerim hala acıyor damarlar çok net belli.akintim yok
Güzel haberlerini bekliyoruz benimde ağrım oldu aslında iki gün önce agr8larım vardı kesilmişti adet olucam zannettim ama olmadım şimdide var fazla değil ama ha yırlısı ve sağlıklı lısını Rabbimden diliyorum herkesin içinde benimde inşallah

Kafamda hep bi soru işareti acaba böyle olup hamile olan varmi.6 yıldır istiyoruz 2 tanede tüp bebek tedavisi yaptırdık ama hiç bizmana kadar böyle sancı yaşamadım adet sancısını ilk günü yaşar geçerdi ama bu geçmiyor

Evet vardi ama 6 haftada başladi
Aslında Allah tan umut kesilmez ama yani dedim ki aynısını yaşıyorum boş gebeliğimdeki burda arkadaşlar çok yorum yazdılar umutlandım hep şimdi hala bir umudum var yani adetimin geçtiğine hamile olma ihtimaline sevinemiyorum cünkü aynı şeyleri yasarım diye ama burda benimtamımadan çok güzel yorumlar konuşmalar yaptılar umut etmekte güzel herşeyin hayırlısı inşallah

X