Hamile olabilirmiyim belirtilerim sulu akıntı kasık batması ve meme duyarlılığı

015262

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
26
2
21
Merhaba kızlar 3 buçuk ay önce 2 buçuk aylık bebeğimi düşükle kaybettim bu ay korunmasız 4 kere ilişki oldu yumurtlama dönemi öncesi ve yumurtlama günü 5 gündür sulu şeffaf akıntım meme hassasiyetim çok az da olsa kasıklarımda batma ve bel ağrısı var adete 10 gün var sizce hamilelik belirtisimidir ? Buarada ilk hamileliğimde de ilk sulu akıntım meme duyarlılığı ve batmalardan şüphlenip gecikmede olunca test yapmıştım bu ayda öyle olunca haliyle hamile kalmışmıyımdır diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Olabilirsiniz de olmayabilirsiniz de. Her belirti hamilelik belirtisi olmayabilir. En net sonuç adet gününün geçmesi. Ama bence çok fazla takılmayın derim.

Olabilirsiniz de olmayabilirsiniz de. Her belirti hamilelik belirtisi olmayabilir. En net sonuç adet gününün geçmesi. Ama bence çok fazla takılmayın derim.
Orası öyle tabi ilk gebeliğim gibi aynı belirtiler olunca insan düşünüyor olabilir mi diyw tabiikide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…