hamile olabilirmiyim acaba

tubilisah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
56
0
40
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım adım tugba 2,5 yıllık evliyim bundan bir yıl önce korunurken hamile kalmışım 3,5 aylık bebegimi kalp durması sonucu kaybettim:KK43: ve şimdi yeniden bebek istiyoruz doktorum yumurtlama günümü vermişti ayın 24 ü ve 27 si arası yumurtlama günündedi ve düzenli ilişkide bulunduk şuanda adet günüme var 1 hafta ama size sormak istediğim benim başım çok dönüyor tansiyon düşerya öle bide kasıklarımda çok agrıvar son günlerde hem alıngan oldumdum hemde iştahım açıldı ve eskiden geç saatlere kadar tv izlerken yumurtlama günümden bu yana 9da uykum geliyor acaba hamile olma şansım varmı şuanda çok istiyoruz diorum bu yaşadıklarım pisikolejik olabilirmi adet günümü bekliyorum ama sabırsızlıktanda ölüyorum:KK43:(

Son düzenleme:
canım selam...
belirtilerin hamilelik belirtileri ama daha 1 haftan varmış...
bu mevsimsel de olabilir ama sen yinede dikkat et kendine. ne olur ne olmaz. adet gününe kadar bekle. daha sonra bir test yap. inşallah hamilesindir canım :)

evet cnm hamilelik belirtileri...idrar testi yapsan şimdi çikmaz...ama kan testi yapsan kesin çikacak...git bir kan testi yap 2 saat içinde sonuçları alırsın cnm...inşallah hamilesındır

çok teşekkür ederim uyuya kalmışım hiç böle olmamıştım mevsimlerde farklı degişiklikler oluyor ama böle hiç olmammıştım inşallah hamileyimdir en kısa zamanda kan tahlili yaptıracagım ama bu baş dönmesi normalmi sizce

Benimde iki gebeligimde ilk belirtim tansiyon düsmesiyle basladi hatta daha adetime 4-5 gün vardi, resmen basim dönüyor gözüm karariyordu ve inan her iki seferinde ben hamileyim dedim ve gercektende hamile ciktim, yanliz ikiside daha erken dönemde düsükle sonuclandi. Tansiyon deyince aklima hep kendim gelirim cünkü herkesin belirtileri ayridir ve bu tansiyon belirtisi herkeste olmaz

cvplar için çok teşekkürler tansiyon düşmesi gibi belirtiler dedim tansiyonum düşmüyor sadece hani tansiyon düşerde baş dönerya öle bi baş dönmesi sizin adınızada çok üzüldüm bende ilk bebegimi kaybettim herşeyin hayırlısı ne dielim yarın kan testi yaptıracagım kısmetse sonucuda paylaşırım burda

yarın ilk iş test yaptırmak olucak olumlu veya olumsuz herşeyin hayırlısı diorum mutlaka haberdar edecegim:))

canım inşallah hamilesindir bende yumurtlamadan sonra uykusuzluk başlamıştı oturduğum yerde uykum gelirdi normalda hiç olmazdı bende adet günü test yapmıştım ve hamileydim inş.bebeğine kavuşursun

canım yazdıkların hamilelik belirtisi ama kendinde demişsin acaba psikolojik olabilirmi diye daha adet gününede vakit varmış bekle istersen bir süre ve test yap inşallah hamilesindir canım iyi haberlerini bekliyoruz

bugün doktora gittim arkadaşlar rahim duvarı kalınlaşmaya başlamış dedi kan testi istedi 2 saat sonra sonuçları alcaz sabırsızlıkla bekliyoruz tabi hayırlısı ise olsun olmazsada artık bi dahaki sefer diorum saglık olsun yani :) ama inşallah hamileyimdirde demeden edemiyorum:))

malesef hamile dgilmişim 0,1 çıktı test sonucu ama saglık olsun allah hayırlısını versin inşallah kısa zamanda bi dahaki aya kaldık napalım:KK43:

X