Hamile olabilirmiyiiiiimmm Yardıııımmm !!!

melegiim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2010
77
0
arkadaşlar adetime 10 gün var ve bu ay korunmadan ilişkiye girdik ilk defa..normalde adet belirtilerim adetıme 3-4 gün kala başlar.adet günüme 10 gün olmasına rağmen iki göğsümde özellikle de sol göğsümde baya bir acıma var..acaba hamilelik belirtisi olabilir mi?? ara arada adet sancısı gibi hafifte olsa sancı oluyor.boyle olan varmıydıııı ????

Bir gebelik testi alın derim.Korunmamışsınız herşey olabilir.İstemiyorsanız inşallah hamile değilsinizdir demekten başka bi şey diyemicem

daha gebelik testi için çok erken
inan geblik belirtisiyle adet belirtisi çok benziyor
Allah gönlüne göre versin

normalde gebelik belirtileriyle adet belirtileri hemen hemen aynı oluyor.

ama herayi adet belirtileriniz arasında göğüs acıması yoksa ve şimdi oluyorsa büyük ihtimalle olabilir çünkü gebeliğin bazen en büyük belirtisi göğüsler oluo.

normalde adette gögüs acıması oluyor fakat hiç bu kadar erkenden olmamıştı..10-11 gün önce basladı.bende bundan şüphelendım acaba boyle olan varmı dıye sormak ıstedım..insallaaaah hamileyımdır :)

bnde adetimden bi hafta önce başlamıştı ama normal adet sancım vardı sadece farklı olarak kasıklarımda batma ve göğüslerimin şişmesi olmuştu.

inşallah hamilesindir canım sende idrar testinde daha çıkmaz ama bi kan testi yaptır istersen.

bence kanda da şimdi çıkmaz en iyisi adet gününü beklemen

benim adet belirtilerimle aynıydı tek fark rahmime sanki iğneler batardı adet öncesi bi o olmamıştı

ewet bende bekleyeyim diyorum kızlar..ara ara adet sancısı gıbı kısa surelı agrılarda oluyor..bakalım artık hayırlısı çok merak edıyorum :) insana beklemesi çok zor gelıyor..17 ağustoooooos inş.adet olmaaaamm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…