Hamile olabilir miyim?

Helena83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2012
215
0
Merhaba Arkadaşlar..
Öncelikle çocuk denemem bu ay başadı. Geçen ayda denedim fakat adetime 6 gün vardı ve olmadı. En son Temmuzun 18 de adet oldum ve yine temmuz 31 gibi birliktelik yaşadım. Bugün 7 ağustos ve 4gündür felan göğüslerimde acı hissediyoruz südyen çok rahatsız ediyor çıkarttığımda rahatlıyorum ama göğüs uçlarımda bir baskı sızlama var, göğüs yanları koltuk altıma yakın daha çok ağrılar hissediyorum. Hafif sertleşmede var ama daha çok ayaktayken ağrılarımı hissediyorum. Yatarkende ara ara bir ağrılar varlığını hissettiriyor. Bu yaz sıcağında ayaklarım buz gibi üşüyor bu üşümeyide bugün farkettim. Son 2 gündür de günde bir defa vajinada iğne batması gibi bir his... (Tüy çıkıyor olabilir) Karnımın yanlarında ara ara hep aynı yerlerde ufak ufak kaşıntı aynı şekilde iç bacaklarımda.. Burnumda gece yatarken felan üstü kaşınıyor. Vajinamda adetliymişim gibi akıntı hissediyorum bazen akıntı oluyo bazen olmuyor. Göğüslerim ateş gibi ayakların buz gibi.. Bu arada oruçluyum, hava çok sıcak.

Sizce Hamile olma olasılığım nedir olabilir mi ?

Hep bazen diyorum çünkü kendimi dinlemek istemiyorum sonuçta hamile kalmak istiyorum hazırım ve kendini dinleyerek zaten bu belirtileri hissedebileceğini biliyorum. Ben kendimi dinlemiyorum hatta hamilelik bebek felan gün içimde hiç aklımda yok ama ağrıları belirtileri hissettiğimde aklıma geliyor. Benimde yazışıp dostluk ederseniz çok sevinirim arkadaşlar.

ben burda çok yeniyim arkadaşım,hatta ilk mesajım. aynı durumdayız ağrılar belirtiler kendini hissettirince ister istemez hamilemiyim acaba dedirtiyor

X