hamile olabilir miyim?

dejav

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
62
0
arkadaşlar merhaba,
5 gün önce vajinal enfeksiyon şikyaetiyle doktoruma gittim,bana vajinal ultrason yaparak ilaç vs. önerdi. bu arada adet düzensizliğimden de bahsettim farlutal verdi. 4 gündür farlutal kullanıyorum hala regl olamadım.en son 23 temmuzda adet gördüm, bugün eylülün 17'si.her zaman buna benzer adet düzensizlikleri yaşıyorum ama farlutale rağmen adet görememem normalmi sizce yoksa hamile olabilirmiyim?ultrasonda bana rahim kesen çok kalınlaşmış yakında adet görürsün dedi, hamilelik olsa fark etmezmiydi acaba ultrasonda?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar merhaba,
5 gün önce vajinal enfeksiyon şikyaetiyle doktoruma gittim,bana vajinal ultrason yaparak ilaç vs. önerdi. bu arada adet düzensizliğimden de bahsettim farlutal verdi. 4 gündür farlutal kullanıyorum hala regl olamadım.en son 23 temmuzda adet gördüm, bugün eylülün 17'si.her zaman buna benzer adet düzensizlikleri yaşıyorum ama farlutale rağmen adet görememem normalmi sizce yoksa hamile olabilirmiyim?ultrasonda bana rahim kesen çok kalınlaşmış yakında adet görürsün dedi, hamilelik olsa fark etmezmiydi acaba ultrasonda?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

ttlım en son adetını 23 temmuzda gormussunhamıle olmus olsaydın eger bebegın 7 yada 8 haftalık olurdu ve doktorun vajınal ultrasonla bakmıs zaten hamıle olsaydın eger bebegının kesesı muhakkak gorunurdu bırak onu 6. haftada zaten kalp atısları baslar bebeklerde gobekten dahı ultrason yapılsa bebek muhakkak cıkardı ortaya. üstelik doktorun fartural vermiş. süre konusunda birşey diyemem ama adet gorursun gibime geliyor. adetin bitince tm testlerini ve kontrollerini yaptırmanı öneririm.Rabbim en kısa zamanda bebiş haberini alabilmeyi nasip etsin sana inşaallah herşey gönlünce olsun..

X