hamile olabilir miyim

nisan001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
327
2
nişanlımla da korunmadan birkaç kere beraber olduk. şu anda adetliyim ama kanamam az oluyor hamile olabilir miyim?

çevremde bu hataya düşen çok insan oldu bende genç kızları hep uyarırım ama hatalar yapılınca pişmanlıklar çok oluyo umarım hep mutlu olursun

çevremde bu hataya düşen çok insan oldu bende genç kızları hep uyarırım ama hatalar yapılınca pişmanlıklar çok oluyo umarım hep mutlu olursun

teşekkür ederim.
biliyorum... ben de arkadaşlarımı çok uyarıyordum. yapanları ister istemez kınıyordum...
ama öyle olmuyormuş işte çok sevince hislerine hakim olamıyormuşsun.
inşallah hamile değilimdir
arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın
adet tarihim biraz gecikmişti.şimdi oldum ama çok az kanama oluyor hafif başım dönüyor(stresten olabilir) ara ara da midem bulanıyor

hamile olabilirisinde olmayabilirsinde.kimi kadınlar hamileliklerini 3,4 ayda farkediyo.hamileykende bikaç ay regli gören kadınlar oluyo.bunun için en güseli ucuz testlerden al eczaneden.hamile olsan kedin sonuç verir.inşalah hamile değilsinidr.ama bence nişanlınla kendinize güsel bi korunma yolu bulun.bir olmaz iki olmaz allah korusun üçüncüde tutar hamiş kalırsın.o zaman daha çok uğraşırsın....

Allah korusun ya inş değilimdir..
yok bi daha artık akıllandım..
bu testlerin markaları oluyormu varsa hangisi iyi

nişanlımla da korunmadan birkaç kere beraber olduk. şu anda adetliyim ama kanamam az oluyor hamile olabilir miyim?
keşke yapmasaydınız hem nişanlıymışsınız bekleyemedin mı kııııız:roflol:
neyse güzelim test al yap ilk defa kanaman böyle az oluyorsa bence bi test yapsan iyi olur
ilk defa birine böyle bir temennide bulunucam
inşallah hamile değilsindir
ama biliyosundur psikolojikde olabilir
sıkıntı adet kanamalarını çok etkiliyor
ne diyeyim be güzelim umarım bişey çıkmaz

canım valla bravo nasıl yaptın kııızzz... neyse olan olmuş artık bari bundan sonra dikkat et yapma yani.... bence olabilirsin çünkü bende hamile kaldığım zaman başta az az ve koyu renk geliyordu bence hemen test yap... ee peki hamlileysen ne yapçan???

canım benim madem beraber oluyosunuz niye korunmuyosunuzki?

buna hiç anlam veremedim..bazıları vardır..derler yani beraber olduk korunduk ama şüpheliyim..sen direk korunmadık diyosun...bu iş bu kadar basitmi? ya bebişin olursa bu sefer aldırmak için mi düşünüceksin....

herkes kendi yaptığından sorumludur kimseyi ilgilendirmez başkasının yaşamı fakat sizde biraz düşünün yani...sadece kendinizi değil...dünyaya getirme ihtimali olabileceğiniz masum bebişleride düşünün biraz...onlar istenmeyen bebekler sizlerde pişman anne babalar olmamak için korunun!!!!

bence en güvenlisi bir kan testi yaptır
hamile isen kesin çıkar
ama umarım değilsindir

keşke yapmasaydınız hem nişanlıymışsınız bekleyemedin mı kııııız:roflol:
neyse güzelim test al yap ilk defa kanaman böyle az oluyorsa bence bi test yapsan iyi olur
ilk defa birine böyle bir temennide bulunucam
inşallah hamile değilsindir
ama biliyosundur psikolojikde olabilir
sıkıntı adet kanamalarını çok etkiliyor
ne diyeyim be güzelim umarım bişey çıkmaz

birden oluverdi işte:eek: çok seviyorum napıyım uzak duramıyorum ki
bugün test yaptım negatif çıktı çok şükür
kanamam da normal haline dönüyo gibi
nimo mu öyle bi testti sizce güvenilir mi yoksa sonra bi daha yapayımmı testi

birden oluverdi işte:eek: çok seviyorum napıyım uzak duramıyorum ki
bugün test yaptım negatif çıktı çok şükür
kanamam da normal haline dönüyo gibi
nimo mu öyle bi testti sizce güvenilir mi yoksa sonra bi daha yapayımmı testi
ya canım ben hamile olduğuna zaten pek ihtimal vermiyordum çünkü kanaman az da olsa regl olmuşsun işte
iyi sevindim
kısa zamanda evlenin be güzelim çok sevgi başa bela :roflol:

ya canım ben hamile olduğuna zaten pek ihtimal vermiyordum çünkü kanaman az da olsa regl olmuşsun işte
iyi sevindim
kısa zamanda evlenin be güzelim çok sevgi başa bela :roflol:

bi daha zor görür zaten izin vermicem ne kadar sevsem de
evlenene kadar yok bi dahayasakkelime
nasıl telaşlandım Çok üzgünüm çoook
ya ama benim hala başım dönüyor psikolojik midir

bi daha zor görür zaten izin vermicem ne kadar sevsem de
evlenene kadar yok bi dahayasakkelime
nasıl telaşlandım Çok üzgünüm çoook
ya ama benim hala başım dönüyor psikolojik midir
psikolojiiiiiiik sıkma canını
9 ay sonra anlarız psikolojik mi değil mi:roflol::roflol::roflol:
canım belli ki sen çok korkmuşsun
emin ol dediğim gibi psikolojiktir mesela hamile kalmayı isteyen bi kadın her ay regl olmadan önce sanki hamileymiş gibi belirtilerini yaşar tamamen psikolojik hadddeeee sıkma canını geçer

kafanın rahat olmasını istiyorsan birdaha ilişki düşünme derim cnm,kalır malırsın.gelin ata binmiş yaa nasip demiş derler.gelecegini düşünüp zararın neresinde dönersen kardır.burada kimseyi yadırgamaya da hakkımız yok herkes istdigini yapmakta özgür.ama madem bizlere danıstın bu konuyu ben söyliyeyim acele etme ve dügünü nü bekle canım.uzak duramıyorum diyorsun o zaman ilişki şart degil dimi yakınlaşmak yeterli yani.bu benim fikrim tabi yanlış anlama sakın.nişanlıyken çogumuz yakınlasırız eşimiz gibi görüp.ama gelin ata binmiş yaa nasip demiş derler cnm.bu arada dügüne ne kadar var cnm?

kafanın rahat olmasını istiyorsan birdaha ilişki düşünme derim cnm,kalır malırsın.gelin ata binmiş yaa nasip demiş derler.gelecegini düşünüp zararın neresinde dönersen kardır.burada kimseyi yadırgamaya da hakkımız yok herkes istdigini yapmakta özgür.ama madem bizlere danıstın bu konuyu ben söyliyeyim acele etme ve dügünü nü bekle canım.uzak duramıyorum diyorsun o zaman ilişki şart degil dimi yakınlaşmak yeterli yani.bu benim fikrim tabi yanlış anlama sakın.nişanlıyken çogumuz yakınlasırız eşimiz gibi görüp.ama gelin ata binmiş yaa nasip demiş derler cnm.bu arada dügüne ne kadar var cnm?

yok zaten artık olmayacak kesin kararlıyımyasakkelime
ayrıca bu düşüncelere tamamen katılıyorum
evlenmeden asla yapmam diyordum ama beşer şaşarmış hakkatten
kimseyi kınamamak lazımmış kazın ayağı öyle değilmiş...
bir sürü vecizeyi yaşayarak öğrenmiş bulunuyorum
düğün inş diğer yaz olacak:nazar:

canım daha nişanlısın keşkeböyle bir hata yapmasaydın inan bana benim arkadaşım 8 aylık hamileyken evlendi şuan 1 senelik evli ve hala konusu bitmedi etrafıda düşün bence öncelikle aileni

X