Hamile olabilir miyim?

Seda545

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
25
1
23
Merhaba kızlar yarın regl günüm 5 6 aydır eşimle çocuk istiyoruz bu sürede kendimde hep belirti aradım her ay testler yaptım ama bu ay yapmak istemedim açıkçası olmuyor diye düşündüm yarın regl günüm fakat bugün 2 3 kere peçeteyle sildiğimde hafif akıntılar geldi koyu pembe kırmızı gibi ama şuan kesildi test yapmak istemedim akşam olduğu için doğru sonuç vermez diye düşündüm sizce hamile olabilir miyim şuan erken gebelik testi yapsam çıkar mı acaba ?

Regl kaç gün var

Bazen adetimiz hava degisikliginden gelip birkac saat yada bir kac gun gelmeyebiliyor ama varsa cikar

Ovulasyon takibi denedin mi canım en azından gününü bilir degerlendirir kacirmazsin
Denedim 3 ay boyunca ama artık psikolojim bozuldu çok kafama takıyorum üzülüyorum soğan kürü falan da yaptım acaba diyorum ki boyum 170 100 kiloyum ondan olmuyor olabilir mi çok kiloluyum diye çevremde çok kilolu olan insanlar var onlar kaldılar hamile ama bilmiyorum

Canım ben pcos ve şeker hastasıyım 1.70 boy 94 kilo ile hamile kaldım takma bu kadar kafana ben hamile kalmam diyordum umudum vardı ama coook düşüktü ilk ovulasyon denememde kaldım ama umut hiç yoktu adam akıllı değerlendirme bile yapamadım bayrama denk gelsi ondan sonra Nisan vs ama oldu vardır onunda bir vakti zamanı ablam bana kafama vura vura sen hamile kalamazsin tedavisiz diyordu sonuç 6 haftalık olduk kafana takarsan cidden olmuyor stres çok etken buna rahatla biraz şal

+1 kesinlikte yumurta takibi yaptığım saat saat not alıp denediğim zaman asla olmadı ki bu süre 1 yıldı son ay hiç umursamadım uzun bi tatile gittik yaklaşık 2 hafta bu sürede hiç aklıma bile getirmedim döndüğüm ay hamile kaldım en önemli etken stres

Aynen bende salmistim degerlendirne olmadı diye sonuc şok ben stres olmamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…