Hamile olabilir miyim

pidedekisusam35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2024
15
1
23
Tedavi sürecindeyim (son kez denemek istedim ve denedim) Adetime 4 gün var rahmimde (göbek deliğimin 5 parmak aşağısı) ufak ufak sancılar oluyor adet olacakmışım gibi daha önce böyle hissetmemiştim sanırım inşallah bu sefer yanılmam. Hamile olan veya olmayan böyle hissettiğiniz oldu mu acaba hamile miyim?

Bende de olmuştu. Hatta gebeliğin ilk zamanlarında da olabiliyor. Belli de olmaz gerçi umutlandırmak da istemem ama oladabilirsin kuzum. Rabbim hayırlısıyla en yakın zamanda nasip etsin inşallah

Tedavi sürecindeyim (son kez denemek istedim ve denedim) Adetime 4 gün var rahmimde (göbek deliğimin 5 parmak aşağısı) ufak ufak sancılar oluyor adet olacakmışım gibi daha önce böyle hissetmemiştim sanırım inşallah bu sefer yanılmam. Hamile olan veya olmayan böyle hissettiğiniz oldu mu acaba hamile miyim?
Merhaba hamile misiniz

8 şubatta adet oldum 3gün erken.
Bu ay adetimi tahminen 8martta bekliyordum 2gün gecikince idrar testi yaptım negatif. 3.gün kan testi verdim negatif. Bugün 7.gün hala adet olmadım. 3,4gündür adet sancısı çekiyorum tam oldum diyorum defalarca bakıyorum kan yok sadece akıntı ve sağ bacağım ağrıyor ara ara.
Geç döllenme olabilir mi?
yarın erken idrar testi yapmayı düşünüyorum.

X