Hamile olabilir miyim 🥺

alara0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2023
19
6
25
Merhabalar, regl 2 gün gecikti dün gün içerisinde açık pembe tonlarında çok hafif bir kanama oldu.Bugün regliye döner diye bekledim ama tamamen kesildi. Bilen veya bu durumu yaşayan yorum yapabilir mi.. Teşekkür ederim

Merhabalar, regl 2 gün gecikti dün gün içerisinde açık pembe tonlarında çok hafif bir kanama oldu.Bugün regliye döner diye bekledim ama tamamen kesildi. Bilen veya bu durumu yaşayan yorum yapabilir mi.. Teşekkür ederim
erken gebelik testiniz varsa sabah erkenden yapın isterseniz. Hamilelik varsa hemen doktora gidersiniz.

Eklentiler

• IMG_0096.jpeg
    IMG_0096.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 119
4 haftalık hamile olduğum söylenir bta hcg 811 çıktı ama henüz kese görünmüyor
Bendende ilk defa ilk pembemsi çok az leke geldi sonra kahverengi leke geldi normalde hiç gelmez ama benim henüz reglime bir hafta var gecikmedi reglim günü daha gelmedi bu lekeler neden oldu onu hiç bilmiyom bir umut bekliyorum bende

Kızlar bendede regl oldum sandım fakat 3 gün sürdü köyü renkte kahverengi olarak başladı ara ara kırmızıya döndü sonra yine kahverengi oldu ve bitti ama regl olduğunu düşünmüyorum çünkü en az 5 gün sürerdi benimkisi sizce ne olabilir yerleşme kanamasımı test yapsammı

S seherkurt Sebha_ Sebha_ bende de gecikme olmadan hafif kanama olmuştu gecikmeyi beklemeden evde idrar testi yaptım ve Beta Hcg bayağı yükselmiş zaten,gecikme olmadan da eğer beta yükseldiyse ve kanama yaşadıysanız beklemeyin 🤗 ben silik bir çizgi gördüm diğer gün hastaneye gittim 811 çıktı daha sonra 3-4 gün sonra tekrar gittim 4400 küsür olmuş 😍

Benim 6. Gün gecikmenin bugün kan testi yaptırdım 6595 çıktı çok mu yüksek bakıyorum 5 haftalığa netten 7000 küsürlere kadar gösteriyor

X