Hamile olabilir miyim

gamzeli-234

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2022
160
40
28
Herkese merhaba
Kasık ağrısı ve akıntı şikayeti ile doktora gittim. Vajinal kültür, kan tahlili ve idrar kültürü yapıldı herşey temiz çıktı. Böbreklerden şüphelenip ultrasona girdim fakat oda temiz çıktı. Şuan adete 3 gün var ve kanlı akıntım geldi. Adetten 2 gün sonra bir ilişkimiz oldu hastalığım sebebiyle bir daha ilişki yaşamadık kanda ise adetten 1 hafta bakıldı hcg 1.2 çıktı bu gelen kanlı akıntı hamilelik olabilir mi acaba? Yada bu durumu yaşayanlar var mı

Regliden 2 gn sonra hamilelik çok düşük bir ihtimal. Muhtemelen gelen akıntı regli başlangıcını gösteriyor

Yumurtlama dönemimde akiskan pembe kan gelir bazen benden kan sonucnz 1.20 şuan için gebelk yok.

Şuan için gebelik yok gibi. Keşke adetiniz ayın kaçında başladı kaçında bitti döngünüz kaç gün,gecikme var mı bunları belirtseydinizyazmadığınız için yorum yapamadım. Adetten 1 hafta ne ? Orada eksik bir kelime var,soruyu çözemedim

Döngüm 14 ekimde başladı, 19 ekimde bitti bizde 21 Ekim 4 Kasım ve 7 kasım o değerlendirdik ancak hastalığım sebebiyle adetten 1 hafta sonra kan verdim doktor istediği için orda da 1.2 çıktı hcg

Anladım. En iyi sonuç 14 kasımda çıkar az kalmış
Döngüm 14 ekimde başladı, 19 ekimde bitti bizde 21 Ekim 4 Kasım ve 7 kasım o değerlendirdik ancak hastalığım sebebiyle adetten 1 hafta sonra kan verdim doktor istediği için orda da 1.2 çıktı hcg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…