Hamile olabilir miyim??

Kadermelisa

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2022
127
86
24
Kızlar yarın adet olmam lazım en son geçen ayın 16 sında oldum. Beyaz akintim ara ara kesilerek adetimin bittiği günden beri devam ediyor.

Dünden beri de bel ve kasik ağrım var.
Beyaz akintim ağrı ile beraber geliyor sürekli.
Alt karnım ve vajina girişinde ağrı var.
Bacaklarım çok ağrıyor ki evden bile çıkmadım 2 3 gündür.
İştahım çok açıldı ama yiyince midem bulanıyor.
Sıcak basıyor.

Adet belirtisi de böyle oluyor ama bunları yaşayıp hamile olan arkadaşlar var mı?

Gebelik olabilir gün gelmiş zaten test yapın ama erken gebelik testi yapmayın derim yanıltabiliyor. Normal gebelik testinde çıkacaktır

Canım c life duydun..
Pcos ici çok etkili eğer instagramin varsa c life sayfasına bak ordan konu etiketlerinden olumlu sonuçları görebilirsin ve ben geçen yıl kullandığımda o Ay hamile kaldım ama maalesef boş gebelik oluştu

Aynı belirtiler bende de var ama adet düzensizliğim var 5 hün önce hsg 2.3 tü ama belirtiler hala devam ediyor fikri olan varsa yazarsa sevinirim

İnsallah gebeliktir canım benimde tahmini reglm 30 Temmuz ama iliskiden 5 gün sonra falan ciddi anlamda kasık agrisi ve bel agrisi cekiyorum goguslerim çok dolgunlastı ve mide bulantım var geceleri özellikle kasık agrilarim beni çok rahatsız ediyor cuma günü kan testi vermiştim halsizliğim çok diye öğleden sonra doktora da gidemedim telefonda sordum sonucu aradım doktor gebelik negatif dedi acaba erkendi kanda mi çıkmadı sonuçlarda e devlete düşmemiş belki değerim 2 falandır o yüzden gebelik saymıyorlardır dedim regl bekliyorum cokta kendimi dinlemek istemiyorum ama insallah gebeliktir diyorum sizce bu belirtiler nedir ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…