Hamile olabilir miyim??

elifaslannnneerrrt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2022
12
-1
23
20 haziranda anal ilişki yaşadım ve içime boşaldı.
Bir de bir kaç kez çıplak sürtünme oldu.
Kızlık zarım bozuk değil.
31 mayısa regl oldum en son. 1 temmuzda olmam lazımdı olamadım. Reglden 4-5 gün önce yoğun göğüs ağrısı çekerdim onlar da olmadı. Normalde 2-3 gün aksardı reglim hep ama yine göğüs ağrım çok olurdu ama şimdi çok az.
Şuan sadece beyaz akıntım,kasıkta hafif, karnımın üst bölgesinde ve belimde şiddetli ağrı ve göğüslerimde çok az ağrı var.
Sizce hamile miyimdir?
Yani eğer bunlar hamilelik belirtileriyse bile bu kadar kısa sürede bunu hissedebilir miyim?

Analdan kastınız ters ilişki ise spermler bağırsaklarınızı delip rahme koşmaz. Ayrıca regl den yaklaşık bir hafta önce görülen kasık ağrıları ve göğüs ağrıları zaten her kadının yaşadığı şeyler. Şuana kadar kendinizde bunlsrı tespit etmeniz gerekirdi. Hamile değilsiniz sonuç olarak.

31 mayısa regl oldum en son. 1 temmuzda olmam lazımdı olamadım. Reglden 4-5 gün önce yoğun göğüs ağrısı çekerdim onlar da olmadı. Normalde 2-3 gün aksardı reglim hep ama yine göğüs ağrım çok olurdu ama şimdi çok az.
Şuan sadece beyaz akıntım,kasıkta hafif, karnımın üst bölgesinde ve belimde şiddetli ağrı ve göğüslerimde çok az ağrı var.
Sizce hamile miyimdir?
Yani eğer bunlar hamilelik belirtileriyse bile bu kadar kısa sürede bunu hissedebilir miyim?
Rahminiz yumurtaliklariniz o yaptiginiz yerde degilse hamile olamazsiniz.
Mantik?

Analdan kastınız ters ilişki ise spermler bağırsaklarınızı delip rahme koşmaz. Ayrıca regl den yaklaşık bir hafta önce görülen kasık ağrıları ve göğüs ağrıları zaten her kadının yaşadığı şeyler. Şuana kadar kendinizde bunlsrı tespit etmeniz gerekirdi. Hamile değilsiniz sonuç olarak.
Evet reglden önce bende yaşıyordum. Ama bu regl öncesi hiç göğüs ağrım olamdı. 3 gün reglim gecikti ve hala çok az ağrım var ilk defa böyle oldu

Rahminiz yumurtaliklariniz o yaptiginiz yerde degilse hamile olamazsiniz.
Mantik?
Analdan hamile kalınmadığınj biliyorum. Sürtünürken bulaşmışsa ya da akmışsa diye tereddütte kaldım. Her sayfada böyle hamile kalınabilir diyor. Regl olurken ki göğüs ağrım olmadığı için de tedirgin oldum.

Analdan hamile kalınmadığınj biliyorum. Sürtünürken bulaşmışsa ya da akmışsa diye tereddütte kaldım. Her sayfada böyle hamile kalınabilir diyor. Regl olurken ki göğüs ağrım olmadığı için de tedirgin oldum.
Akan veya bulasan yumurtaliklara kosarak gitmiyor. Iceri bosalma olmadigi surece bence cok zor. Yinede buna ragmen suphe varsa kan verin

Koşuyor bu spermler yanlışın var matkap burunlu deliyor lar.

Evet reglden önce bende yaşıyordum. Ama bu regl öncesi hiç göğüs ağrım olamdı. 3 gün reglim gecikti ve hala çok az ağrım var ilk defa böyle oldu
Ilk defa mi bu sekilde bi iliskiniz oldu ki yani hamile kalmaktan korkuyorsunuz?Merak.etmeyin ihtimaliniz dusuk.icinizin rahat etmesini istiyorsanız da test yaptirin yada yapin.

Sizce hamile miyimdir?
Anal ilişkiyle hamile kalmak çok çok imkansız sürtünme yoluyla da %1 ihtimal bence hamile değilsin

Sizce hamile miyimdir?
Merhaba durumunuz ne oldu acaba

Adetim 4 gün gecikti. Bugun test yaptim ve biri silik çıktı. Sizce hamile miyim?

Eklentiler

• 20220830_094915.jpg
    20220830_094915.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 81
X