Hamile olabilir miyim 😨 yoksa ağrı kesicinin etkisi mi😨 korkuyorum kizlar Lutfen görüş bildirin🙏

Bluegreenworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
1.223
294
Selamlar kızlar öncelikle baştan soylim uzun zamandır çocuk istiyorum ve çok kafaya takiyordum stresten kaynaklı tutmadığını düşünüyorum çünkü 1 kürtaj geçirdim her ay deli gibi isteyip kafaya takarken 1 ay hiç istemediğim halde tutmuştu. Stresin etkilediğini düşünüyorum. Bu ay adet bittikten 3 gün sonra ilişki oldu korunmasız bir şekilde ama ovulasyon yapmıştım negatifti. Sonra bı anda bacak ağrısı sonucu hastaneye gittim hemen ameliyat dediler damar genişlemesi dolayısıyla ondan sonra hep korunmalı ilişki yaşadık hatta yasamadik denecek kadar azdı çünkü ameliyat oldum falan filan. Neyse ameliyat nedeniyle bu ay hiç istemediğim için kafaya takmadım amma ameliyat olacağım ortada yokken bu ay soğan suyu incir kürü falan yapmıştım. Velhasıl etkilemiş mıdır diye içim içimi yiyor çünkü hamileliğe ihtimal bile vermedim çünkü adet bitiminin 5. Günü ameliyat oldum. Ve sadece 1 birliktelik ve yumurtlama değil. İşte röntgen çekildi, belden uyuşturucu iğne anestezi verdiler, ameliyat sonrası bı çok ilaç verdiler. Ameliyat sonrası bel ağrısı nedeniyle bir sürü agri kesici içtim. Kas gevşetici igne vurdum. Şuan adetim 2 gün geçti. 🤯🤯🤯 Acaba ağrı kesicilerin etkisi mi adetimi geciktirdi en son 3 gün önce içmiştim. Bide adet olacağıma dair ağrı yok ya. Korkuyorum kizlar olurda tutarsa bunca şey bebege hasar verir mi ayyy çok korkuyorum

Bu kadar düşünüp endişelenene kadar gününüz geçmişken test yapsanız daha kolay olur. Varsa hemen çıkar zaten.

X