hamile olabilir miyim yardım

agxuxl

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
139
1
arkadaşlar günüm 8 gün geçti evde test yaptım tek çizgi ama hiç bir hastalık belirtisi yok sizce hamile olan var mı yardım ne olur aynı benim gibi olupta hamile çıkan var mı acaba :1no2:CADIARZU:1no2:CADIARZU

Selam canım şuan 14+3 hamileyim ve adetimden 10 gün geçmesine rağmen testde hiç çıkmadı hatta hastaneye gidip söktürücü iğne vurduracaktım idrar testindede çıkmayınca sonra yinede kan testi yapim dedim bi baktım 4 haftalık hamileymişim bu testlerede fazla güven olmuyor bence sen yinede bir kan ver arkadaşım yada 1-2 gün daha bekle....

canım testi bir tane yaptıysan belki bozuk falan çıkmış olabilir...testi normalde üç tane yapmak gerekir..her zaman da testlerden birinin yanılacağı,ikisinin mutlaka doğru sonuç vereceği göz önüne alınmalıdır...evde yapılan testlerde nadiren bozukluklar olur...yanii test genelde doğru sonuşlar verir...ama bazı insanlarda gebelik idrarda çıkmaz bu da testin bozuk olduğu anlamına gelmez...senin olayındaya test bozuktur (1/100 ihtimal) ya da idrarından anlaşılmıyordur...mutlaka bir kan tahlili vermelisin...sevgiler...

canım arkadaşlara katılıyorum bi kan testi ver kesin sonucu ver inş. hamilesindir

cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler inşallah hala bir ümidim var bende yavrumu kucagıma almak istiyorum artık

sudecim çok sagol hala hasta olmadım ama kan testide yaptırmadım işler çok yoğun bu sıralar yarın düşünüyorum yaptırmayı ama aç veya tok farkediyor mu bu test

Yok canım aç veya tok fark etmiyor hade bakalım hayırlı haberlerini bekliyeceğim arkadaşım sıkıntı yapma kendine her ne olursa olsun....

canım benımde gunum gecmıs olmasına ragmen evde yaptıgım ıdrar testınden bır sey cıkmadı
aynı gun kan vererek yaptırdıgımda hamıle oldugumu ogrendım :teytey:
nasıl sabrettın bu gune kadar bence hemen bır kan ver:emir_bebek:

canım benımde gunum gecmıs olmasına ragmen evde yaptıgım ıdrar testınden bır sey cıkmadı
aynı gun kan vererek yaptırdıgımda hamıle oldugumu ogrendım :teytey:
nasıl sabrettın bu gune kadar bence hemen bır kan ver:emir_bebek:

ya degilse diye cesaret edemiyorum arkadaşım sence olabilir mi bu sabah evde test yine yaptım ama yine birşey yok tek çizgi olma ihtimali var mı sencesenağlamasenağlamasenağlama

X