Hamile Olabilir miyim? Yardım Lütfen!!

hemen test yap şimdi bile cıkabilir.1 hafta geçmiş.hemen hemen evde yokmu test.

hayır beklemene gerek yok bebek stiyormusun bu arada.ben heyecan yaptım ben istiyorumda

hatta senin yerinde olsam nöbetçi eczane bulur alır yapardım.ama ben istiyorum o yuzden

bence acayip heyecanlıyım şuanda.ama ümitlenip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.aslında bu yüzden test yapmaktan korkuyorumda denebilir.bazen bi kaç gün gecikirdi adetim ama 1hafta geciktiği hiç olmadı.göğüslerm şiş ve acıyo sürekli uyuma isteği var acaba hamilemiyim diyorum ama hayal kırıklığı yaşıycam diyede korkuyorum..

hamileliğin ne belirgin belirtisi halsizlik ve göğüslerdeki ağrı hassalık.daha önce gecikme olmus ama 1-2 gun sadece bence al yap hayal kırıklığına uğramakmı yoksa belirsizliklermı yaşamak daha iyi sence.yanı düşün eğer hamile değilsen zaten hayal kırıklığı yasayacaksın.belirsizlik yaşamanda yanında kalacak.er yada gec öğereneceksin sonucu bence hemen bir test al yap.sonuc neyse öğren biran önce.

iyice heyecanlandım:)) sabah bi hastaneye uğrayıp kan testi yaptırıcam umarım hamileyimdir.. inş sende en yakın zamnda hamile kalırsın.nekadar süredir ewlisin?

inşallah sağol.hadi hayırlısı olsun negatif çıkarsa üzülme.2.5 yıllık evliyim.

canım bencede yüzde doksan vardır bunlar hamilelik belirtileri gerçi adet belirtilerida aynı oluyor ama senin bir hafta geçmiş bu vakte kadar dayndığın iyi valla hemen yap hemen haberini bekliyoruz

belim ve bacakarımdada ağrı var sanki adet olcakmışım gbi.ama 1 haftadır var bu belirtiler.adet olacağım zaman bu belirtilerden sonra en geç 2 gün içinde adet olurdum.şimdi 1 hafta geçmesine rağmen adet olmadım.

belim ve bacakarımdada ağrı var sanki adet olcakmışım gbi.ama 1 haftadır var bu belirtiler.adet olacağım zaman bu belirtilerden sonra en geç 2 gün içinde adet olurdum.şimdi 1 hafta geçmesine rağmen adet olmadım.

arkadasım ümitlendirmek istemem ama hamilesin bence bendede aynı belirtiler olmuştu çünkü özellikle bacaklarda kasılmalar ve bell agrısı bide uyku hali ben suan hamileyim 5 haftalık insallah sende öylesindir

inş arkadaşım..göğüslernde şişlik ağrı akıntın oluyomuydu seninde.

ewt cnm olur ama test için ne kadar sabretmişsin öyle ben geçtikten iki gün sonra idrar testinde buldum bebemi bence yarın yap inş vardır belirtiler benziyor en büyük belirtisi bence akıntı olmadı diyen yok daha yrn yap haber veer bize sonrada temmuz annelerine bekleriza.s.

bugün olur yarın olur derken 1 hafta bekledim işte..belirtiler adet belirtileri gibi hamileliğe hiç ihtimal vermemiştim ama sanırım hamileyim :))

evet benimde gögüslerim şişti ve cok acıyodu ve bende her ay hamileyim diyodum ama hamile degildim ama bu sefer hiç ihtimal vermiyodum kesinlikle degilim diyodum hatta testide sırf psikolojim düzelsin diye almıstım kesin tek cizgidir dedim ama hamile cıktım rabbim insallah isteyen herkese nasip eder

benim adetimden önce cok akıntım oldu ama tam adet günlerime denk gelen günlerde hiç akıntı olmadı aksine cok kuruluk vardı ama sonra tekrar başladı bide hamilelikte akıntı değişik oluyo rengi degişiyo sanki benimki herzaman beyaz dı ama hamilelikte su gibi

benim adet olmam gereken günden önce başladı bu belirtiler.sabaha kadar zor bekliycem eşimede söylemedim eğer yoksa hayal kırıklığı yaşamasın diye..birde cinsel ilşki sırasında bianda akıntının kesildiğni kuruduğumu farkettik.bugüne kadar hiç olmamştı böyle bişey.buda bir belirtimi?

evet buda bir belirti benim belirtilerim son edetimden 5-6 ggün sonra basladı herkeste değişiyo ama

X