hamile olabilir miyim lütfen bakabilir misiniz

Kasık ağrım vardı kısa sürünce test yapmıştım negatifti hala geçmedi o zamandan beri sağ bacağıma vuran ağrı bugünde aşırı göğüs ağrım var hiçbir zman göğsüm agrimazdi çok uzun sürdü bu ağrılar şuan adetime 6 gün var
tekrar test yaptınız mı merak ettim :)

Test için beklesem mi bilemiyorum hiç daha beklenen adet günüme 2 3 gün var hayal kırıklığı olmasın istiyorum kedim var gelip gelip karnıma kafasını dayıyor eskiden kucağıma gelmezdi hiç kafam çok karışık
haklısınız insan negatif görmekten korkuyor :KK43: herhangi bir belirtiniz var mı lekelenme dışında

haklısınız insan negatif görmekten korkuyor :KK43: herhangi bir belirtiniz var mı lekelenme dışında

Göğsümde bazen çok ağrı oluyor koltuk altima kadar vuran bazen hiç ağrı olmuyor her zaman sağ kasigim agrirdi bu ay sürekli sol kasigim ağrıyor bacağıma vuruyor ama ağrılar çok kısa sürüyor ağrısız agrilar bide dün gece yattigim zaman afedersiniz ama vajinama 2 saniye süren bıçak saplanir gibi ağrı girdi bide benim midem biraz sorunlu belirti mi bilemem ama her yemekten sonra midem ekşiyor

Göğsümde bazen çok ağrı oluyor koltuk altima kadar vuran bazen hiç ağrı olmuyor her zaman sağ kasigim agrirdi bu ay sürekli sol kasigim ağrıyor bacağıma vuruyor ama ağrılar çok kısa sürüyor ağrısız agrilar bide dün gece yattigim zaman afedersiniz ama vajinama 2 saniye süren bıçak saplanir gibi ağrı girdi bide benim midem biraz sorunlu belirti mi bilemem ama her yemekten sonra midem ekşiyor
belirtiler hamilelik yönünde ama dediğiniz gibi insan bilemiyor regl ile aynı belirtileri gösteriyor. Adetinize az kalmış inşallah beklediğiniz şekilde sonuçlanır :)

Merhaba hamileler de adet oluyor diyorlar doğru mu ?
Bazen gebelik kesesi etrafında kanama alanı oluşabiliyor bu da lekelenme şeklinde atılıyor buna üstüne görme diyorlar. Tıbben yani bütün doktorlara göre kırmızı parlak akışkan kan olması demek gebelik durumu olmadığını gösterir ama bazı kadınlar olduğunu söylüyor🤷🏻‍♀️

Benim de ilk defa bu kadar uzun gecikmem oldu bugün 6 günüm test yapmalimiyim sizce yoksa 1 2 gün daha beklemelimiyim
Ben 5 gün gecikme ile öğrenmiştim epeyde yüksekti beta değerim. Kan tahlili yaptırın bence sonucu öğrenin içiniz rahat etsin🌺

Test için beklesem mi bilemiyorum hiç daha beklenen adet günüme 2 3 gün var hayal kırıklığı olmasın istiyorum kedim var gelip gelip karnıma kafasını dayıyor eskiden kucağıma gelmezdi hiç kafam çok karışık
adet oldunuz mu merak etim :)

X